טראמפ: רוצה לקיים עצרת בחירות כבר בשבת

טראמפ: רוצה לקיים עצרת בחירות כבר בשבת
את הדברים אמר נשיא ארה"ב, שרק לאחרונה שוחרר מבית החולים לאחר שחלה בקורונה, בריאיון לרשת פוקס. רופאו האישי אמר: "אני צופה כי הנשיא יוכל לחזור בצורה בטוחה לכל הפעילות הציבורית על פי האבחנה שלנו". קודם לכן הודיע טראמפ כי הוא מסרב להשתתף בעימות מקוון עם ביידן
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טראמפ חזר לבית הלבן
צילום: צילום: אי-פי

על אף שרק לפני כשבוע אובחן כחולה קורונה, וחלפו ימים ספורים מאז שוחרר מבית החולים, נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ אמר הלילה (שישי) בריאיון לרשת פוקס כי הוא מעוניין לקיים עצרת בחירות כבר בשבת הקרובה.

רופאו האישי של טראמפ אמר הלילה כי הנשיא יוכל להמשיך בפעילות ציבורית החל משבת. לדברי דוקטור שון קונלי, טראמפ הגיב טוב מאוד לטיפול שקיבל. "אני צופה כי הנשיא יוכל לחזור בצורה בטוחה לכל הפעילות הציבורית על פי האבחנה שלנו", אמר. קונלי לא אמר אם הנשיא עדיין מדבק ומתי נבדק לקורונה בפעם האחרונה.

אמריקה בוחרת: כל מה שצריך לדעת על הבחירות בארה"ב

אתמול הודיעה הוועדה הרשמית של העימותים בארצות הברית כי העימות הבא בין טראמפ למועמד הדמוקרטי לנשיאות ג'ו ביידן יהיה באינטרנט, כשכל מועמד ישהה במיקום אחר. טראמפ הודיע כי יסרב להשתתף בעימות והקמפיין שלו הסכים על דחיית העימות ל-22 באוקטובר, כאשר העימות השלישי יידחה ל-29 באותו החודש, חמישה ימים בלבד לפני הבחירות. ביידן, לעומת זאת, הודיע כי הוא מוכן להתייצב לעימות המקוון ודחה את ההצעה להוסיף עימות נוסף ב-29 באוקטובר.

בריאיון לרשת פוקס הבהיר טראמפ כי הוא אינו מתכוון לקבל את תנאי העימות, וכי הוא חש בטוב מספיק כדי להשתתף באירועי בחירות. לדבריו הוא ישתתף בעצרת במקום להגיע לעימות. על השאלה למה חזר לבית הלבן, ענה טראמפ: "חזרתי כי אני במצב פיזי מצוין, ואני צעיר מאוד". הוא הוסיף שלדעתו הוא בכלל לא היה צריך שום תרופות כדי להילחם בנגיף.

הפופולריים