דיווח באוסטרליה: ג'יימס פאקר השתמש במוסד כדי לאיים על איש עסקים

דיווח: ג'יימס פאקר השתמש במוסד לאיים על אדם
המיליארדר, מקורבו של נתניהו, הודה ששלח מיילים מאיימים לאיש עסקים אוסטרלי ובהם נקט בשמה של דמות שקשורה לארגון הביון הישראלי. פאקר אמר היום בחקירתו כי "הופתע" מכך שאיש העסקים חש פחד, אך הודה כי המיילים היו "מבישים" ו"מחפירים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'יימס פאקר
צילום: צילום: אי-פי

באוסטרליה דיווחו היום (שלישי) כי המיליארדר ג'יימס פאקר, מקורבו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, איים על איש עסקים אחר תוך שימוש בקשריו למוסד. פאקר הודה כי שלח מיילים מאיימים לאיש עסקים אוסטרלי ובהם נקט בשמה של דמות שקשורה לארגון הביון הישראלי שביכולתה לפגוע באותו איש עסקים. 

בתקשורת באוסטרליה דווח כי איש העסקים היה מודאג מהאיום ולכן החליט להיוועץ בבכירים ברשויות המדינה אודות אפשרות להגיש תלונה נגד פאקר ולשכור שירות אבטחה פרטית בעלות של עשרות אלפי דולרים אוסטרליים. פאקר אמר היום בחקירתו כי "הופתע" מכך שאיש העסקים חש פחד, אך הודה כי המיילים היו "מבישים" ו"מחפירים".

המיליארדר קישר את מעשיו למחלת נפש והפרעה דו-קוטבית שממנה סובל. הדיווח מגיע ברקע חקירה ממשלתית שמתנהלת נגד פאקר ועוסקת במתן רישיון להפעלת קזינו בעיר סידני. פאקר נחקר גם במסגרת תיק 1000, תיק המתנות, ונחשב מקורב לראש המוסד יוסי כהן.

הפופולריים