מישל אובמה: "עלינו להצביע לביידן כאילו חיינו תלויים בזה"

מישל אובמה למען ביידן: "לסיים את הכאוס"
בארצות הברית נפתחה הוועידה הדמוקרטית. בשל מגיפת קורונה הוועידה מתקיימת לראשונה במתכונת מקוונת. הגברת הראשונה לשעבר קראה לאמריקנים להצביע לסגנו לשעבר של בעלה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ורד - מטפלת מעון התעללות חולון
צילום: ללא

בארצות הברית נפתחה הלילה (שני) ועידת המפלגה הדמוקרטית שבה ימונה רשמית ג׳ו ביידן למועמד המפלגה לנשיאות. בשל מגיפת קורונה, מתקיימת הוועידה בפעם הראשונה במתכונת מקוונת.

הגברת הראשונה לשעבר מישל אובמה, שנשאה דברים בוועידה הלילה שיבחה את ביידן, ששימש בעבר כסגנו של בעלה, ודחקה באמריקנים להצביע לו. ״אם אתם חושבים שהדברים אינם יכולים להיות גרועים יותר, תאמינו לי שהם יהיו אם לא נצביע בבחירות האלה". אובמה הוסיפה "אם יש לנו תקווה שאפשר לשים סוף לכאוס הזה, עלינו להצביע לג'ו ביידן כאילו חיינו תלויים בזה״.

"אני מכירה את ג'ו, הוא אדם הגון מאוד והוא פועל באמונה. הוא יודע מה דרוש כדי להציל את הכלכלה, לבלום את המגיפה ולהנהיג את המדינה", אמרה אובמה. לדבריה ביידן יתכנן תוכניות נבונות וינהיג באופן שמתאים לאדם שחי חיים דומים לשלנו.

הסנאטור הדמוקרטי ברני סנדרס קרא להצביע לביידן ואמר כי ״מחיר הכשלון כבד מדי״. מלבדו, גם המושלים לשעבר של אוהיו וניו ג׳רזי, אמרו כי אף שהם חברי המפלגה הרפובליקנית, הם מתכוונים להצביע לביידן.

הפופולריים