"כמעט הרגתי את הבת שלי": קניה ווסט ערך עצרת בחירות ראשונה

"כמעט הרגתי את בתי": קניה וסט ערך עצרת בחירות
הראפר האמריקני לא ממש הבהיר אם הוא רציני בנוגע לריצה לנשיאות, או שמא מדובר בתרגיל יחסי ציבור. במקום זאת, ווסט השמיע הצהרות מבולבלות נגד רשתות חברתיות, פורנוגרפיה והפלות, ובשלב מסוים אף פרץ בבכי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נהג מונית נוסע באדום
צילום: צילום מסך

כשבועיים אחרי שהודיע כי הוא רץ לנשיאות ארצות הברית, ערך הלילה (שני) הראפר האמריקני קניה ווסט עצרת בחירות ראשונה בקרוליינה הדרומית. באירוע, שבו נכח קהל מצומצם בעקבות נגיף קורונה, ווסט לא ממש הבהיר אם הוא רציני בנוגע לריצה לנשיאות, או שמא מדובר בתרגיל יחסי ציבור. במקום זאת, הראפר השמיע הצהרות מבולבלות נגד רשתות חברתיות, פורנוגרפיה והפלות, ובשלב מסוים אף פרץ בבכי.

לעצרת הגיע ווסט כשהוא לובש אפוד מגן, שעליו הכיתוב "ביטחון", וכששיערו מגולח בצורת המספר 2020. הראפר סיפר לקהל כי ביקש מרעייתו, קים קרדשיאן, לבצע הפלה בעת שהייתה בהיריון עם בתם נורת'. לאחר מכן סיפר ווסט שגילה כי אביו רצה שאמו תעשה הפלה כשהייתה בהיריון עמו: "אמא שלי הצילה את חיי. לא היה היום קניה ווסט כי אבא שלי היה עסוק מדי".

בשלב זה פרץ הראפר בבכי, וצעק: "כמעט הרגתי את הבת שלי". ווסט אמר כי הזכות לעשות הפלה צריכה להיות חוקית, אך מגונת, והוסיף כי בתור נשיא יקדם מתן מענק של מיליון דולר לכל מי שיביא ילד לעולם.

בהמשך העצרת אמר ווסט כי לוחמת זכויות האדם האפרו-אמריקנית הארייט טאבמן "מעולם לא שיחררה את העבדים, היא פשוט גרמה להם לעבוד עבור אנשים לבנים אחרים". הוא הוסיף כי "פוליטיקה, אמריקה, טראמפ, ביידן או קניה ווסט לא יכולים לשחרר אותנו. הדבר היחיד שיכול לשחרר אותנו הוא ציות לחוקים שניתנו לנו על הארץ המובטחת".

הפופולריים