אחייניתו של טראמפ: הוא משתמש בביטויים אנטישמיים ואמירות גזעניות

אחיינית של טראמפ: הוא משתמש באמירות אנטישמיות
האחיינית, מארי טראמפ, אמרה את את הדברים בריאיון כחלק מקידום ספרה החדש, שבו היא טוענת כי טראמפ סבל מטראומות נפשיות ומהזנחה מצד אביו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דונלד טראמפ
צילום: צילום: אי-פי

מארי טראמפ, אחייניתו של נשיא ארצות הברית, אמרה הלילה (שישי) כי שמעה את הנשיא משתמש בביטויים אנטישמיים ובאמירות גזעניות כלפי שחורים. את הדברים אמרה בריאיון לרשת MSNBC, שהעניקה כחלק מקידום ספר שהוציאה השבוע על דונלד טראמפ ומשפחתו.

בריאיון אמרה אחייניתו של טראמפ כי ביטויים אנטישמיים וגזעניים היו מקובלים במשפחתם. הספר החדש מעלה, בין השאר, כי טראמפ סבל מטראומות נפשיות ומהזנחה מצד אביו, ופיתח את השקפת עולמו בצל הטראומות האלה.

לטענת מארי טראמפ, אביו של נשיא ארצות הברית, פרד, "שיבש את יכולתו של דונלד להתפתח ולחוות את המנעד המלא של רגשות אנושיים״. היא גם טוענת כי התנהלותו של אבי המשפחה גרמה לבנו לשקר כדבר שבשגרה, כדי להאדיר את עצמו בעיני אביו.

האב מתואר בספר כדמות פוגענית, אשר התעמר נפשית בבנו הבכור, פרד ג׳וניור, אביה של מארי, והרבה ללעוג לו. לטענתה דונלד טראמפ ראה את סבלו של אחיו, ולמד לעשות הכל כדי לחמוק מזעמו של האב וכדי לרצות אותו. האח פרד ג׳וניור מת בגיל צעיר מאלכוהוליזם.  

מארי טראמפ, פסיכולוגית קלינית בהכשרתה, הביעה את התנגדותה לבחירתו של דודה לנשיאות כבר בזמן מערכת הבחירות הקודמת.

הפופולריים