לראשונה: דונלד טראמפ נצפה עוטה מסכה על פניו

לראשונה: דונלד טראמפ נצפה עוטה מסכה על פניו
נשיא ארה"ב שידוע בהתנגדותו לעטיית מסכות נפגש עם חיילים פצועים ועובדי מערכת הבריאות במרכז רפואי במרילנד. בתוך כך, שיא נוסף נרשם במספר הנדבקים היומי בקורונה בארצות הברית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קורונה, דונלד טראמפ עוטה לראשונה מסכה על פניו, 11.07.20
צילום: צילום: אי-פי

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, שידוע בהתנגדותו לעטיית מסכות נצפה הלילה (שבת) בפעם הראשונה עם מסיכה על פניו. טראמפ שביקר במרכז הרפואי וולטר ריד שבמרילנד, נפגש עם חיילים פצועים ועובדי מערכת הבריאות הנאבקים בנגיף קורונה.

לפני שיצא לביקור אמר טראמפ לכתבים בבית הלבן כי זה דבר נהדר לעטות מסיכות וכי הוא מעולם התנגד לכך אך יש לכך זמן ומקום. בעבר התבטא טראמפ נגד עטיית מסיכות ואף לעג ליריביו על שהופיעו עמן בציבור.

בתוך כך, שיא נוסף נרשם במספר הנדבקים היומי בקורונה בארצות הברית. ביממה האחרונה אובחנו במדינה כ-65,500 חולים חדשים. 760 בני אדם מתו אתמול מן הנגיף. כך על פי נתונים שפרסמה אוניברסיטת ג'ונס הופקינס. עד כה מתו מקורונה בארצות הברית כמעט 135 אלף בני אדם, וכ-3,250,000 נדבקו.

גם במוקדי ההדבקה שבאמריקה הלטינית נמשכת העלייה בתחלואה. בברזיל עדכן הלילה משרד הבריאות כי 1,071 חולי קורונה מתו ביממה האחרונה. בכך עלה מניין המתים מהנגיף במדינה ל-71,469 איש. בנוסף, מספר הנדבקים בקורונה בברזיל עלה ל-1,839,850 בני אדם. זהו מספר הנדבקים השני בגובהו בעולם אחרי ארצות הברית.

הפופולריים