דיווח: אלן דרשוביץ טוען - אחת מקורבנותיו של אפשטין הצהירה שנדרשה לקיים יחסים עם אהוד ברק

"אחת מקורבנות אפשטין טענה שנדרשה לשכב עם ברק"
זו הפעם הראשונה שבה שמו של ברק מוזכר במסמכים מהסוג הזה במסגרת פרשת ג'פרי אפשטין. התצהיר שנחשף על ידי כתבת העיתון מיאמי הראלד הוא לכאורה חלק מהוכחות לכך שכמה מהמתלוננות בפרשה ניסו להעליל על ברק ואח"מים נוספים, לטענת דרשוביץ. ברק בתגובה: הכרתי את אפשטין ב-2003, התקופה האמורה היא 2002 - אז לא פגשתי אותו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלן דרשוויץ, אהוד ברק וג'פרי אפשטין
צילום: צילום: אי.פי/ תומר נויברג, פלאש 90

ג'ולי ק. בראון, כתבת העיתון מיאמי הראלד שחשפה את פרשת ג'פרי אפשטין, פרסמה אמש (שלישי) תצהיר מטעמו של עורך הדין אלן דרשוביץ, וממנו עולה כי וירג'יניה ג'ופרי - אחת מקורבנותיו של אפשטין - טענה כי ראש ממשלת ישראל לשעבר אהוד ברק הוא אחד מהאח"מים שעימם אילץ אותה איש העסקים לקיים יחסי מין בעת שהייתה קטינה.

זו הפעם הראשונה שבה שמו של ברק מוזכר במסמכים מהסוג הזה הקשורים לפרשה. עורך דינו של דרשוביץ אישר כי ללקוחו הייתה גישה לתצהירים שהגישה ורג'יניה ג'ופרי, ובהם נטען כי אפשטין הורה לה לקיים יחסי מין עם ברק ועם המיליארדר לזלי וקסנר.

בשבוע האחרון התראיין דרשוביץ לכמה כלי תקשורת אמריקניים, וטען כי בידיו הוכחות כי כמה מהמתלוננות ניסו להעליל על אישים בכירים, בהם אהוד ברק. התצהיר שנחשף אמש הוא לכאורה חלק מאותן הוכחות.

יחסיו של אהוד ברק עם המיליארדר האמריקני, שהורשע בשידול לזנות והתאבד, כבר נידונה בעבר, כשפרטים רבים על מעלליו של אפשטין נחשפו בתקשורת, וברק התמודד בבחירות ברשימת המחנה הדמוקרטי. ראש ממשלת ישראל לשעבר אמר בעבר על יחסיו עם אפשטין כי "החברה האמריקנית, שבתוכה הוא חי, קיבלה אותו אחרי שהוא הורשע בעבירות אלה. פגשתי אצלו את ראשי האוניברסיטאות הכי חשובות בעולם, את הפילנתרופים הגדולים בעולם, שרים וסגני שרים בממשל קלינטון, בממשל אובמה, אנשים מרכזיים בממשל טראמפ. החברה האמריקנית לא נידתה אותו".

מאהוד ברק נמסר בתגובה: "שמו של ברק שורבב לידיעה במטרה להדוף את ההאשמות המופנות כלפי דרשוביץ. במאמרו של דרשוביץ מצוין שהתצהיר של האישה שקרי. ברק אינו מתייחס לשמועות הזויות ולתצהירים שקריים, הגם שכלל לא הכיר ולא פגש את אפשטיין בתקופה האמורה, בשנת 2002, שבה כאמור עזבה האישה את ארה"ב לאוסטרליה".

הפופולריים