יום לפני עצרת הבחירות הראשונה, טראמפ שלח מסר מאיים למתנגדיו

לפני העצרת: טראמפ שלח מסר מאיים למתנגדיו
נשיא ארה"ב צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "לכל המוחאים, המסיתים, הבוזזים והחלאות שמתכוונים להפגין באוקלהומה - תדעו לכם שתזכו שם ליחס אחר מזה לו זכיתם בסיאטל, מיניאפוליס וניו יורק. זו זירה אחרת לחלוטין"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טראמפ במסיבת עיתונאים בבית הלבן על הקורונה 11.05.20
צילום: צילום: אי-פי

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ מתכונן לעצרת הבחירות הראשונה של הקמפיין שלו, שתערך מחר באוקלהומה, ושלח היום (שישי) איום מרומז לעבר מתנגדיו. הנשיא צייץ בחשבון הטוויטר שלו שמפגינים נגדו לו יזכו באוקלהומה ל"יחס שונה לחלוטין", מזה בו נתקלו במיניאפוליס, ניו יורק או סיאטל. 

עצרות הבחירות של טראמפ היו לאירועים מבוקשים ומלאי אנרגיות בקמפיין הבחירות של 2016. טראמפ למעשה לא הפסיק בזמן כהונתו את האירועים הללו, והקפיד להופיע מול תומכיו גם כשהבחירות עוד היו רחוקות. אולם נוכח משבר הקורונה, כל האירועים ההמוניים שתוכננו לנשיא בוטלו, וזה שייערך מחר באוקלהומה יהיה האירוע ההמוני הראשון בעידן שאחרי הקורונה. 

השבוע פורסם שאנשי הקמפיין של טראמפ לבחירות 2020, ביקשו מהמשתתפים בעצרת לחתום על טופס ויתור, לפיו לא יבואו בתלונות או תביעות נגד הקמפיין אם יידבקו בקורונה באירוע. את האזהרה כלפי מפגיני השמאל נגדו, פרסם כמובן ברשת הטוויטר, וזאת למרות הקמפיין שהוא מנהל נגדה בגין השתקתו. אתמול החריף המאבק בין טראמפ לפייסבוק, כשהרשת הסירה פוסט שלו. 

הפופולריים