לראשונה: טוויטר סימנה ציוץ של טראמפ כ"בלתי מבוסס"

טוויטר סימנה ציוץ של טראמפ כ"בלתי מבוסס"
לציוץ של טראמפ על בחירות באמצעות דואר נוסף קישור - "קבל את העובדות על הצבעה בדואר", ובלינק נכתב כי הדברים בציוץ של הנשיא אינם מבוססים. טראמפ בתגובה: ניסיון של טוויטר להתערב בבחירות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ציוץ
צילום: צילום: אי-פי

חברת טוויטר הוסיפה לפנות בוקר (רביעי) לשני ציוצים של נשיא ארצות הברית דונאלד טראמפ הערה ובה נאמר כי בציוצים יש משום הטעיה של הציבור. החברה הוסיפה לינק שמבהיר את העובדות. זו הפעם הראשונה שטוויטר נוקטת צעד כזה אף שרבים קראו לחברה לצנזר ציוצים של הנשיא טראמפ, שבהם נכתבו עלבונות שהטיח ועובדות שקריות.

טראמפ טען בציוץ שפרסם שהצבעה בבחירות לנשיאות באמצעות משלוח של הבחירה בדואר תגרום הונאת הציבור. בהערה לציוץ שפרסמה טוויטר נכתב "לפי בודקי עובדות, אין קשר בין הונאת בחירות להצבעה בדואר". טראמפ הגיב בציוץ משלו וטען כי טוויטר מתערבת בבחירות לנשיאות. 

אתמול הופיע המועמד הדמוקרטי לנשיאות ג'ו ביידן לראשונה בציבור מאז התפרצות הקורונה. ביידן עטה מסכה, מה שהוביל ללעג של הנשיא טראמפ עליו. ביידן מתח ביקורת על טראמפ וקרא לו "אוויל". הנשיא הכחיש אחר כך שלעג ליריבו הדמוקרטי. 

טראמפ שב ואמר אתמול כי הוא מבקש להוציא את הכוחות האמריקנים מאפגניסטן, אך לא נקב בתאריך יעד. במסיבת עיתונאים בבית הלבן אמר כי צבא ארצות הברית שהה באפגניסטן 19 שנים והגיע הזמן לסיים זאת. "תמיד אפשר לשוב לאפגניסטן אם המצב יחייב זאת", אמר.

הפופולריים