ביידן מגיב לראשונה להאשמות על תקיפה מינית: "זה מעולם לא קרה"

ביידן על ההאשמות כי תקף מינית: "מעולם לא קרה"
המתלוננת הייתה עוזרת לשכה כשהמועמד לנשיאות ארה"ב היה סנאטור בשנת 1993. היא מאשימה את ביידן כי נגע בגופה בניגוד לרצונה. "אני לא זוכר שום תלונה שהוגשה נגדי", הוסיף ביידן
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'ו ביידן
צילום: צילום: אי-פי

המועמד לנשיאות ארצות הברית מטעם המפלגה הדמוקרטית, ג'ו ביידן, הגיב היום (שישי) לראשונה על ההאשמות כי תקף מינית את טארה ריד בשנות ה-90. "לא תקפתי מינית. אני אומר חד משמעית - זה מעולם לא קרה", כתב ביידן בדואר אלקטרוני לתומכיו ולתקשורת, לפני שעלה להתראיין לרשת  MSNBC.

טארה ריד הייתה עוזרת לשכה בימיו של ביידן כסנאטור בשנת 1993. היא מאשימה את המועמד כי נגע בגופה בניגוד לרצונה, וליטף את שערה באופן שגרם לה חוסר נעימות. "אם אי פעם היה דבר כזה, ישנו פרטוקול שיוכיח את זה", הוסיף ביידן.

"אני לא זוכר שום תלונה שהוגשה נגדי. זה היה לפני 27 שנים, זה מעולם לא קרה. כשהיא התלוננה לראשונה אמרנו שזה לא קרה". ביידן ביקש מארכיון הסנאט לבדוק היכן התלונה שטארה ריד טוענת שהיא הגישה. "אני בטוח שלא קרה כלום. איש לא אמר לי על זה דבר. אף אחד שאני מכיר. משרד הסנאט באותו הזמן לא היה מודע לשום תלונה כזאת. אינני מודאג כלל", הבהיר המועמד לנשיאות.

ביידן נותר המועמד היחידי לאחר שהסנאטור הדמוקרטי ברני סנדרס הודיע לפני כחודש שהוא פורש מהמרוץ. סנדרס הודיע כי יסייע לביידן בקמפיין מול טראמפ. באופן פורמלי, עדיין צריך להמשיך עם הבחירות המקדימות בכל המדינות שעוד לא ערכו הצבעה בפריימריז הדמוקרטיים וכן לקיים הצבעה של צירי ועידת המפלגה בקיץ, אולם מדובר יהיה בבחירות טכניות בלבד.

הפופולריים