אם שמעתם את השיר הזה – כנראה שהחלמתם מקורונה

אם שמעתם את השיר הזה – כנראה שהחלמתם מקורונה
וגם: הקשיש בן ה-99 שגייס מיליונים בשביל לעזור לצוותי הרפואה והטייסים שמנצלים את ההפוגה בשחקים כדי להודות לאחיות | נקודה טובה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מאיה ראכלין
צילום: -

אז החגים המוזרים בתבל הסתיימו, והגיע הזמן לחזור לשגרה המוזרה בתבל. אז רגע לפני תנו לנו להוסיף עוד כמה נקודות טובות לצמד המילים "אסטרטגיית יציאה". בבית החולים בקווינס שבניו יורק, למשל, מנגנים את "דונט סטופ בליבינג" של ג'ורני לכל מטופל שהחלים מקורונה ויוצא מבית החולים. ככה כדי לעודד גם את המורל של החולים, של אלה שהחלימו ושל הרופאים.

הינה עוד דבר משמח: מתווספות ונמשכות התרומות לעובדים ולעובדות בבתי החולים, ולפעמים הן גם מצילות אותם מהעוגייה היבשה של אמצע המשמרת. "בכנות, אני חושבת שזה מה שנותן לנו את הכוח להמשיך", מספרת אחות בבית החולים בארה"ב, "אחיות לא אמורות לעבוד ככה. זה מקשה על העבודה שלנו, ואוכל, רדיו ותגי שם הם הדברים הקטנים עושים הבדל עצום".

והינה עוד תרומה ממש מפתיעה: טום מור, בן 99, גייס יותר מ-12 מיליון פאונד עבור עובדי מערכת הרפואה בבריטניה. איך הוא עשה את זה? הוא הבטיח שהוא הולך ללכת בגינה שלו מאה פעמים לפני שהוא יחגוג את יום ההולדת המאה שלו. אגב, התכנון המקורי שלו היה להשיג רק אלף פאונד. "לא חלמתי שנצליח לגייס את סכום הכסף שיש לנו עכשיו", סיפר.

אתם מוזמנים לשתף אותנו בדברים הטובים שקורים לכם בבית, צלמו את עצמכם ושלחו לנו בפייסבוק או בטוויטר של כאן חדשות. וכדי לשמוח יותר, מוזמנים תמיד להתעדכן בכל ערוצי התוכן שלנו, וזהו, תהיו בריאים. 

הפופולריים