ספרד: 209 בני אדם מתו מקורונה ביממה האחרונה

ספרד: 209 בני אדם מתו מקורונה ביממה האחרונה
זינוק במספר הנדבקים בכמה מדינות באירופה • נסיך מונקו אלברט השני הודיע כי חלה בנגיף • בגרמניה נרשמו 2,801 מקרים חדשים • דיווח על מתה ראשונה מהנגיף ברוסיה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קורונה בספרד, מארס 2020
צילום: צילום: אי-פי

מניין המתים מנגיף קורנה בספרד זינק היום (חמישי) ב-209 ועד כה מתו במדינה 767 בני אדם. בנוסף ביממה האחרונה נדבקו בספרד 3,431 אנשים, וכעת סך מקרי ההידבקות עומד על 17,147. במדינות נוספות באירופה נמסר על עלייה במניין החולים. בבלגיה נוספו 309 מקרים חדשים ביממה האחרונה, ובגרמניה דווח על 2,801 חולים חדשים. בתוך כך הודיע היום נסיך מונקו אלברט השני כי חלה בנגיף. 

מגפת קורונה: ההנחיות, המספרים ומסלולי החולים - לכל העדכונים בעמוד הטלגרם של כאן חדשות

ברוסיה דווח על מקרה מוות ראשון מקוביד-19. עם זאת, בסוכנויות הידיעות במדינה ישנן הכחשות כי האישה מתה מהנגיף. "ספוטניק" דיווחה שהאישה שנדבקה בנגיף ממתה ממחלה כרונית. לעומתם "אינטרפקס" הגדירו אותה כאדם הראשון שמת מהנגיף במדינה, למרות מחלות הרקע שלה. בנוסף לכך, בצפון אירלנד דווח על מקרה מוות ראשון מנגיף קורונה.

לפנות בוקר דיווחו הרשויות בסין שלראשונה מאז התפרצות נגיף קורונה, לא אובחנו מקרים חדשים במחוז חוביי. יחד עם זאת, נקבע מותם של שמונה חולים שאושפזו בשל הדבקות מוקדמת יותר בנגיף. בשאר מחוזות סין נרשמו ביממה שחלפה 34 מקרים חדשים של קורונה.

בקוריאה הדרומית דווח על 152 מקרים חדשים של הדבקות בקורונה ביממה שחלפה, עלייה מכמות הנבדקים בארבעת הימים הקודמים השבוע. בין הימים ראשון לרביעי, לא עלה מניין הנדבקים היומי על 100. מתחילת ההתפרצות נדבקו בקוריאה הדרומית 8,565 בני אדם בנגיף.

הפופולריים