בלומברג יאפשר לשלוש נשים שהאשימו אותו בהטרדה מינית להפר את הסכמי הסודיות

בלומברג קרא לחשוף את המקרים בהם הואשם בהטרדה
יריבתו של בלומברג, אליזבט וורן, תקפה אותו בחריפות וקראה לו לפרסם את פרטי ההסכמים. בהודעה שפרסם בלומברג הוא אמר כי בימים האחרונים חשב רבות על הנושא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מייקל בלומברג, 26.02.19
צילום: צילום: אי-פי

מייקל בלומברג, המתמודד בבחירות המקדימות במפלגה הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית, אומר היום (שבת) כי יפעל לאפשר לשלוש נשים שהאשימו אותו בעבר בהטרדה מינית וחתמו על הסכם שמירת סודיות – להפר את ההסכמים ולספר את סיפורן.

יריבתו של בלומברג, אליזבט וורן, תקפה אותו בחריפות וקראה לו לפרסם את פרטי ההסכמים. בהודעה שפרסם בלומברג הוא אמר כי בימים האחרונים חשב רבות על הנושא. בלומברג, בן 78, הוא מעשירי ארצות הברית והונו מוערך ביותר מ-60 מיליארד דולרים.

ביום חמישי האחרון נערך בלאס וגאס עימות המועמדים הדמוקרטיים לנשיאות ארצות הברית. בעימות השמיני במספר, השתתף בפעם הראשונה ראש עיריית ניו יורק לשעבר בלומברג, שגם ספג את רוב האש מיריביו למירוץ.

בפתיחת העימות האשימה הסנאטורית אליזבת וורן את בלומברג כמי שכינה בעבר נשים "לסביות בעלות פני סוס". וורן אף כינתה את בלומברג "מיליארדר שחצן". להתקפה על בלומברג הצטרפו עם הסנאטור ברני סנדרס וכן סגן נשיא ארצות הברית לשעבר ג'ו ביידן. השניים טענו כי כראש עיר, פגע בלומברג בזכויותיהם של תושבים אפרו-אמריקנים והיספאנים.

הפופולריים