הרוצח מגרמניה השאיר סרטון: להשמיד את הזרים

הרוצח מגרמניה השאיר סרטון: להשמיד את הזרים
טוביאס ראת'ין רצח 10 בני אדם במסע הרג בעיר הסמוכה לפרנקפורט. ממשלת גרמניה: מדובר בפשע שנאה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מבצע הטבח בגרמניה, 20.2.20
צילום: צילום מסך

הרשויות בגרמניה אישרו כי מסע הרצח בו נרצחו הלילה (חמישי) 10 בני אדם בעיר הנאו נחקר כאירוע טרור. דובר מטעם הממשלה המקומית ציין כי מדובר ב"פשע שנאה". על פי חלק מהדיווחים הנרצחים הם ממוצא כורדי שישבו בשני מועדונים לעישון נרגילות בעיר. ה"בילד" דיווח כי בביתו של היורה טוביאס ראת'ין, בן 43, נמצאו חומרים המזוהים עם הימין הקיצוני וכן קלטת בה קריאה לפגוע בזרים ובכאלו "שלא ניתן לגרש עוד מהמדינה". ראת'ין עצמו נמצא מת בביתו כשבדירה נמצאה גופה נוספת. ההערכה היא כי מדובר באימו של האיש שביצע את מסע הרצח.  

לפני שבוע פרסם היורה בעמוד היוטיוב שלו סרטון ובו הוא "מעביר מסר לכל האמריקניים" וטוען כי מדינתם נוהגת בהם רעה ואף "שולטת במחשבותיהם". ראת'ין קרא לאזרחי ארצות להתנגד לממשל ולצאת להילחם ב"בסיסים הסודיים".

ראת'ין נשמע אומר: "זה המסר האישי שלי לכל האמריקאים. המדינה שלכם לך נמצאת תחת שליטה של חברות חשאיות בלתי נראות. הם משתמשים בשיטות רעות לא ידועות כמו שליטת מחשבות ומחזיקים מערכת מודרנית של עבדות. אם אינכם מאמינים לדברים הבאים, כדאי שתתעוררו, מהר. במדינתכם קיימים בסיסים עמוקים ומחתרתיים כביכול. בחלק מהם הם משבחים את השטן עצמו. הם מתעללים, מענים והורגים ילדים קטנים. שלא ייאמן, וזה קורה כבר תקופה ארוכה. תתעוררו. זו צורה אחת של מציאות במדינה שלך.

ראת'ין המשיך ואמר: "כבו את התקשורת המיינסטרים. אין להם מושג. השלב הראשון הוא מידע. אולי אתם צריכים לקרוא את זה או לשמוע אותו שוב משני מקורות אחרים. עכשיו אתם יודעים את זה. השלב השני הוא פעולה. אתרו את הבסיסים האלה, אספו המוני אנשים יחד והסתער עליהם. חובתך כאזרח אמריקני לסיים את הסיוט הזה. תלחמו עכשיו".

העיר האנה, בה אירע מסע הרצח, ממוקמת כ-20 קילומטרים מפרנקפורט. ממשלת גרמניה פרסמה הודעת תנחומים והקנצלרית אנגלה מרקל ביטלה נסיעת עבוגה מתוכננת.   

הפופולריים