המלכה אליזבת: "תומכת ברצון של הארי ומייגן ליצור חיים חדשים"

המלכה אליזבת: "תומכת ברצון של הארי ומייגן"
בתום פגישה דחופה שערכה משפחת המלוכה הבריטית הוחלט לאפשר לזוג הצעיר לצאת לעצמאות: "הסכמנו שתהיה תקופת מעבר שהדוכסים מסאסקס יחלקו את הזמן שלהם בין קנדה לבריטניה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המלכה בהלם: הנסיך הארי ומייגן מרקל פרשו בלי להתייעץ
צילום:

הדרמה בבית המלוכה: אליזבת השנייה, מלכת בריטניה, הודיעה הערב (שני) בתום דיון משפחתי שנערך בנושא כי היא מאשרת את החלטתם של הנסיך הארי ורעייתו מייגן מרקל, לפרוש ממשפחת המלוכה ולצאת לדרך עצמאית. "אני ומשפחתי התכנסנו לדיון על עתידו של הנכד שלי ומשפחתו. המשפחה שלי ואני תומכים ברצון של הארי ומייגן ליצור חיים חדשים כמשפחה צעירה", נכתב בהודעה.

עוד כתבה המלכה: "היינו מעדיפים שהם ישארו חברים פועלים של משפחת המלוכה, אבל אנחנו מכבדים ומבינים את השאיפה לחיות חיים עצמאיים יותר כמשפחה. הארי ומייגן הבהירו שהם לא רוצים להישען על כספי הציבור בחייהם החדשים. ולכן, הסכמנו שתהיה תקופת מעבר שהדוכסים מסאסקס יחלקו את הזמן שלהם בין קנדה לבריטניה".

בשבוע שעבר הודיע הזוג המלכותי על רצונו לעזוב את משפחת המלוכה: "האיזון הגיאוגרפי יאפשר לנו לגדל את בננו ארצ'י עם כבוד למסורת המלכותית עם מקום להתמקד בפרק הבא", נכתב בהודעת הזוג. לאחרונה היו דיווחים על "יחסים רעילים" בין בני הזוג לבין חברים אחרים לבית המלוכה". רשת BBC דיווחה כי בני הזוג לא התייעצו עם איש ממשפחת המלוכה לפני שפרסמו את החלטתם.

הפופולריים