פרשת המין בקפריסין: על גופה של הצעירה נמצאו 35 חבלות

פרשת המין: על גופה של הבריטית נמצאו 35 חבלות
ה"דיילי מייל" פרסם חוות דעת של פתולוג שלפיה נטען שהחבלות תואמות את גרסתה כי הותקפה מינית. הפסיכולוגית שמלווה אותה אמרה שהצעירה נמצאת בסיכון גבוה להתאבדות – אם ייגזר עליה עונש מאסר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
התיירת הבריטית מפרשת המין בקפריסין
צילום: צילום: אי-פי

פרשת האונס בקפריסין: העיתון "דיילי מייל" הבריטי פרסם היום (ראשון) חוות דעת של פתולוג ולפיה על גופה של הצעירה הבריטית שהתלוננה כי נאנסה היו 35 חבלות לאחר האירוע, בידיה, רגליה, ישבנה, עיניה וברכיה. חוות הדעת נוצגה במשפטה של התיירת הבריטית  שהתלוננה כי 12 צעירים ישראלים אנסו אותה ביולי האחרון. 

לדברי הפתולוג, לפי תמונות של הצעירה, החבלות תואמות את גרסתה שלפיה הותקפה מינית באלימות. השופט דחה את ההערכה של הפתולוג. כמו כן, הפסיכולוגית שמלווה אותה אמרה ל"סאנדיי טיימס" שהצעירה נמצאת בסיכון גבוה להתאבדות אם ייגזר עליה עונש מאסר.

לפני כשבוע הרשיע בית המשפט בפארלמיני את הצעירה בעבירה של מטרד ציבורי, ובית המשפט קבע כי הצעירה הגישה תלונת שווא. חודש מוקדם יותר נקבע שהודאתה של הצעירה הבריטית, כי בדתה את טענות האונס נגד הישראלים, קבילה. ההגנה טענה כי התיירת הבריטית חתמה על ההודאה רק בשל לחץ פסול שהופעל עליה על ידי החוקרים ולכן אין לקבל אותה כראיה.

באמצע חודש יולי האחרון נעצרו 12 נערים ישראלים, בני 17-16, בחשד לאונס של תיירת בריטית בת 19 במלון בעיירת הנופש איה נאפה. הצעירה העידה כי הנערים קיימו עימה יחסי מין בניגוד לרצונה ואחרים צילמו את האירוע בטלפונים הניידים שלהם. כשבוע וחצי לאחר פתיחת החקירה שוחררו הנערים והוחזרו לישראל לאחר שהתקבלו סיכום הראיות והממצאים שנאספו במהלך החקירה.

הפופולריים