סטודנט ישראלי בצרפת: הותקפתי כי דיברתי עברית

סטודנט ישראלי בצרפת: הותקפתי כי דיברתי עברית
שני גברים היכו סטודנט ישראלי בברוטליות, לטענתו משום ששמעו אותו משוחח בסלולרי בעברית עם אביו • הוא אושפז בבית החולים והגיש תלונה במשטרת פריז עם שחרורו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הסטודנט הישראלי שהותקף בפאריס
צילום:

חשד לאירוע אנטישמי בצרפת: סטודנט ישראלי טוען כי שני גברים תקפו אותו אמש (שני) לאחר ששמעו אותו משוחח בטלפון עם אביו בעברית. לדבריו הם היכו אותו וחבטו את ראשו בריצפה. הסטודנט פונה לבית החולים ושוחרר היום. ממשרד החוץ נמסר כי עם שחרורו ניגש הסטודנט להגיש תלונה במשטרה. "קונסול ישראל בפריז, מישל הראל, שוחח עם האזרח ומסייע לו ככל הניתן".

חבר הפרלמנט הצרפתי מאיר חביב אומר לאחר שיחה עם הסטודנט כי הוא הוכה עד שאיבד את הכרתו, אפו נשבר, פניו נחבלו והוא נזקק לכמה תפרים בפניו. חביב אומר עוד כי התקיפה היא עדות לכך שאנטי־ציונות היא האנטישמיות החדשה. משטרת פריז מנהלת מצוד אחר התוקפים.

עוד אמר חביב: "לפני ימים ספורים דנה האסיפה הלאומית בהחלטה האם להגדיר את האנטי־ציונות כאנטישמיות. התקיפה הזו מהווה סימפטום לאנטישמיות החדשה, היום־יומית, האולטרה־אלימה שמשתוללת בשכונות על רקע האסלאמיזם, שנאת ישראל ותיאוריות הקונספירציה. אותם הוקעתי ללא לאות במשך שנים. שר הפנים הצרפתי שאל בשלום הצעיר והבטיח כי יופעלו כל האמצעים כדי לתפוס ולשפוט את העבריינים".

הפופולריים