סגן ראש סוכנות הגרעין באיראן: בקרוב נייצר בעצמנו צנטריפוגות

בכיר באיראן: בקרוב נייצר בעצמנו צנטריפוגות
המנהיג העליון חמינאי מאיים: "אינשאללה האומה האסלאמית תביס את אויביה. יום אחד תראו את המשטר הציוני נעקר מאדמת פלסטין" • טראמפ במסר לאיראן בעקבות חילופיי השבויים: "רואים? אנחנו יכולים להגיע לעסקה ביחד"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הכור באיראן
צילום: צילום: אי-פי

המרוץ האיראני לנשק גרעיני: סגן ראש הסוכנות לאנרגיה גרעינית של איראן, עלי אשכר זאראן, אמר היום (שבת) לטלוויזיה הממלכתית במדינה: "בעתיד הקרוב נחשוף דור החדש של צנטריפוגות בייצור מקומי". 

במקביל, המנהיג העליון של איראן עלי חמינאי איים על ישראל בטוויטר: "אינשאללה האומה האסלאמית והעם הפלסטיני יביסו את אויביהם. יום אחד תראו את הציונים נעקרים מאדמת פלסטין".

בתוך כך, ברקע עסקת חילופי השבויים בין אריאן לארצות הברית: נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ אמר כי הוא חושב שהעסקה טובה לאיראנים. כאמור, מוקדם יותר היום סטודנט המחזיק באזרחות אמריקנית וסינית, שיווה וואנג, שנכלא באיראן לפני כשלוש שנים, שוחרר בתמורה לשחרורו של מדען איראני שהיה עצור בארצות הברית, מסעוד סולימאני. גורם ממשל אמריקני רשמי אומר שוואנג מרגיש טוב. הנשיא האמריקני הודה לאיראן ורמז כי הוא מעוניין להגיע להסכמות גם בנושאים נוספים: "רואים? אנחנו יכולים להגיע לעסקה ביחד".

הפופולריים