טראמפ תקף את ביידן: "היה סגן הנשיא בגלל שידע לנשק את ישבנו של אובמה"

טראמפ נגד ביידן: "ידע לנשק את ישבנו של אובמה"
נשיא ארצות הברית ערך עצרת בחירות במינסוטה ותקף את סגן הנשיא לשעבר. הוא התייחס לניסיונות ההדחה וטען כי הדמוקרטים "נעשים מיואשים". שגריר ארה"ב לאיחוד האירופי יעיד בפרשת "אוקראינה גייט"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טראמפ בעצרת בחירות במינסוטה, אוקטובר 2019
צילום: צילום: אי-פי

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ המשיך לפנות בוקר (שישי) את קמפיין הבחירות שלו וערך עצרת המונים במינסוטה. בדבריו התייחס לפרשת "אוקראינה-גייט", וטען שהדמוקרטים מנסים להדיח אותו בגלל שהם "נעשים מיואשים". בנוף הוא תקף ישירות את ג'ו ביידן ובנו האנטר, ואמר שהגיע למשרת סגן נשיא ארה"ב כיוון שידע "לנשק את ישבנו של ברק אובמה".


כמו כן, בדבריו תקף גם את חברת הקונגרס ממינסוטה אילהאן עומאר וכינה אותה "בושה למדינה". הוא ציטט את התבטאויותיה כלפי ישראל ובנוגע למתקפת 11 בספטמבר.

ג'ו ביידן הגיב לדברי טראמפ נגדו וכתב בטוויטר כי בזמן שהשתתף באירוע של זכויות אדם, ודיבר על הכבוד המגיע לכל אחד – הנשיא הפגין את מעט הכבוד שיש לו לזולת. "אמריקה חזקה יותר מהחולשה שלך", כתב לטראמפ. 


בתוך כך, אתר "אקסיוס" מדווח שבשבוע הבא עתיד להעיד בקונגרס שגריר ארה"ב לאיחוד האירופי גורדון סונדלנד בפרשת "אוקראינה גייט". זאת למרות שמוקדם יותר השבוע מנעה מחלקת המדינה ממנו להופיע בפני ועדת החקירה של בית הנבחרים.

הפופולריים