הציל את בנו וטבע: "עזרו להביאו לקבורה בישראל"

הציל את בנו וטבע: "עזרו להביאו לקבורה בישראל"
המשפחה שהתה על הטיילת כשגל גדול סחף את אחד הילדים של דיויד גרינהולץ. גיסתו בריאיון לכאן חדשות: אנחנו צריכים עזרה כדי להביא את הגופה לארץ
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
החוף בלוס קאבוס מקסיקו, שם טבע ישראלי ב-21.09.19
צילום: צילום: אי-פי

אירה זירולניק, גיסתו של דיויד גרינהולץ – שטבע למוות שלשום (שישי) בלוס קאבוס שבמקסיקו כשניסה לחלץ את בנו שנחסף לים – בריאיון לכאן חדשות: "אנחנו זקוקים לסיוע מהציבור כדי לממן את העברת גופתו לישראל". 

דיויד, יוליה ושני בניהם (דן בן החמש ושון בן השבע) עברו לפני ארבע שנים מרעננה לניו יורק. למקסיקו הם נסעו כדי לחגוג את שמונה שנות נישואיהם. התחזיות אומנם התריעו על סופה טרופית – אך לא כזאת שאמורה לשנות את החיים והבילויים.

זירולניק מספרת כי האסון החל כשהמשפחה שהתה על הטיילת וגל גדול סחף את אחד הילדים: "דן ראה על החוף צדף או משהו, הוא עזב את היד של אבא וגל גדול היכה בו. יוליה התחילה לצרוח. דיויד נכנס פנימה עם הבגדים – הצליח להגיע לדן ונקלע למערבולת. המצילים לא הצליחו להתקרב. כשהם הגיעו אליהם הם גילו שגם דן לא נושם. הם הוציאו את המים מהריאות שלו". מצבו של דן טוב והוא צפוי לטוס היום בחזרה לביתו. 

"יוליה התקשרה ואמרה, 'תגידי לי שאני בסרט שתכף יגמר', חשבתי שהיא שתתה או עישנה. ביקשתי ממנה להיות חזקה בשביל הילדים. אנחנו מנסים להעביר את דיויד לקבורה בישראל אבל זאת משימה קשה במיוחד", אומרת הגיסה ומוסיפה: "אנחנו יודעים שכסף לא יחזיר את דיויד אבל אנחנו רוצים להביא אותו לקבורה בישראל".

הפופולריים