דיווח: העוזרת האישית של טראמפ התפטרה

דיווח: העוזרת האישית של טראמפ התפטרה
מדלין ווסטרהאוט, מי שנחשבה ל"שומרת של טראמפ", הודיעה על עזיבתה על רקע משבר אמון בינה לבין נשיא ארה"ב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מדלין ווסטרהאוט העוזרת האישית של טראמפ, 2018
צילום: צילום: אי-פי

פרישה נוספת מהבית הלבן: מדלין ווסטרהאוט, מי ששימשה כעוזרת האישית של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, התפטרה אתמול (חמישי) מתפקידה בבית הלבן. כך דווח היום בניו יורק טיימס. הודעת ההתפטרות הגיעה על רקע משבר אמון חריף בינה לבין הנשיא.

לפי הדיווח בטיימס, מה שהוביל למשבר האמון הן השיחות "שלא לציטוט" שקיימה ווסטרהאוט עם עיתונאים בנושאים פרטיים הנוגעים למשפחה הנשיאותית, ובפעולות שנידונו בחדר הסגלגל בהם השתתפה. העוזרת האישית הייתה בבית הלבן החל מיומו הראשון של הממשל, משרדה היה מול הכניסה לחדל הסגלגל והיא נחשבה "לשומרת של טראמפ".

גורם המעורה בפרטי עזיבתה, אמר לטיימס כי הפרת האמון פירושה שווסטרהאוט מוגדרת כעת "עובדת נפרדת" ושהיא לא תורשה לחזור לבית הלבן היום.

בחודש יוני, הנשיא טראמפ הודיע כי דוברת הבית הלבן שרה האקבי סנדרס תעזוב את תפקידה בסוף אותו החודש. האקבי נחשבה לאחת מהיועצים הקרובים ביותר לנשיא טראמפ ואף לאשת סודו. בציוץ בחשבון הטוויטר שלו כתב טראמפ: "מדובר באישה מיוחדת מאוד עם יכולות יוצאות דופן. שעשתה עבודה מדהימה. אני מקווה שהיא תחליט לרוץ לתפקיד מושלת ארקנסו - היא תהיה פנטסטית. שרה, תודה על עבודה טובה". האקבי סנדרס מונתה לתפקיד לאחר  שבחודש יולי 2017, שון ספייסר התפטר מתפקידו, על רקע מינויו של אנתוני סקרמוצ'י לתפקיד מנהל התקשורת בבית הלבן.

הפופולריים