נחשפו קטעים מריאיון עם אפשטין ב"אי הפדופיליה"

נחשפו קטעים מריאיון עם אפשטין ב"אי הפדופיליה"
בריאיון שנערך בשנת 2003, אמר המיליארדר שהואשם בסחר בקטינות והתאבד בכלאו למראיין כי יש בבית המרכזי באי "יותר מדי בנות". בתוך כך, בממצאים ראשוניים מניתוח גופתו של אפשטין נמצאו עצמות שבורות בצווארו, אחת מהן בעצם הלשון
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'פרי אפשטין והאי הפרטי שלו בקריביים
צילום: צילום: אי-פי

אתר האינטרנט "בלומברג" פרסם אתמול (רביעי) הקלטות אודיו שטרם נחשפו עם המיליארדר ועבריין המין המורשע ג'פרי אפשטין. ההקלטות הן חלק מריאיון שנתן אפשטין לעיתון "הוול סטריט ג'ורנל" בשנת 2003, התקיים באי הפרטי של אפשטין בקריביים, בתקופה שבה התרחשו מעשי הסרסרות בנערות שבהם הוא הואשם. האי זכה מאז לכינוי "אי הפדופיליה".

בריאיון, שהתקיים בעקבות תרומה שהעניק המיליארדר לאוניברסיטת הרווארד בסך 6.5 מיליון דולר, דיבר אפשטין על החשיבות של רכוש וכסף, על פילנטרופיה ועל אהבתו למתמטיקה. אפשטין נשמע אומר "כשאתה מתפרסם כפילנתרופ, אתה הופך לקורבן המושלם של הונאות וגניבת זהות".

האזינו להקלטות שחשף אתר "בלומברג":

בקטע שלא נשמע בהקלטות, שואל המראיין את אפשטין מדוע הם אינם יושבים בבית המרכזי אלא במרפסת ליד החוף. אפשטין השיב: "יש שם יותר מדי בנות".

בתוך כך, בממצאים ראשוניים מניתוח גופתו של אפשטין נמצאו עצמות שבורות בצווארו, אחת מהן בעצם הלשון המחברת בין הסנטר לבלוטת התריס. גורמים המעורים בנושא אמרו ל"וושינגטון פוסט" כי זו אמנם עצם שיכולה להישבר כחלק מתלייה, אולם בדרך כלל ניתן להבחין בה כתוצאה מחניקה.

בסוף השבוע שעבר אפשטין שם קץ לחייו בבית המעצר שבו הוחזק במנהטן. בניסיון התאבדות שבועיים קודם לכן, אפשטין נמצא מוטל בתאו, וסימני חבלה נראו על צווארו. אפשטין שהה באזור מבודד בכלא בשל החשש כי יותקף.

המיליארדר הואשם בסחר בבני אדם למטרות מין וקשירת קשר למטרות סחר של שירותי מין. בכתב האישום נכתב כי ניצל עשרות נערות מתחת לגיל ההסכמה, ושילם לקורבנות כדי שיגייסו נערות אחרות למערך השידול המיני שלו.

הפופולריים