מתלוננת נגד אפשטין: נדרשתי לקיים יחסי מין עם אישים בכירים

עדות בפרשת אפשטין: "אולצתי לשכב עם בכירים"
בית המשפט הורה לפרסם את מסמכי עדותה של המתלוננת, וירג'יניה גופרה, בה טענה כי המיליונר סירסר בה ובקטינות נוספות. לטענתה, היא נדרשה לשכב עם פוליטיקאים ועם אישים בכירים נוספים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פרשת ג'פרי אפשטין
צילום: פרשת ג'פרי אפשטין

בית המשפט בארצות הברית הורה היום (שישי) לפרסם מאות מסמכים שהיו חסויים עד כה במסגרת פרשת ג'פרי אפשטין. המסמכים הם חלק מתביעה שהגישה אישה שטענה כי אפשטין וידידתו, ג׳יזליין מקסוול, סרסרו בה ובנשים אחרות, בהן קטינות.

במסמכים, המתלוננת וירג׳יניה גופרה, אומרת כי אפשטיין ומקסוול הנחו אותה לקיים יחסי מין עם גברים רבים בעמדות השפעה, בהם המושל של ניו-מקסיקו לשעבר ביל ריצ'רדסון, הנסיך הבריטי אנדרו ועורך הדין אלן דרשוויץ. כל הגברים שהוזכרו במסמכים הכחישו את מעורבותם בפרשה.

הדוברת של ריצ'רדסון מסרה בתגובה כי "ההאשמות הללו שקריות לחלוטין. באינטראקציות המוגבלות של המושל לשעבר עם מר אפשטין, הוא מעולם לא ראה אותו בנוכחות ילדות צעירות או קטינות. ריצ'רדסון מעולם לא היה במעונו של מר אפשטין באיי הבתולה ומעולם לא פגש את גברת גופרה".

המיליארדר הנאשם בעבירות מין, נמצא במעצר עד תום משפטו. אפשטין מואשם בסחר בבני אדם למטרות מין וקשירת קשר למטרות סחר של שירותי מין. בכתב האישום נכתב כי ניצל עשרות נערות מתחת לגיל ההסכמה, ושילם לקורבנות כדי שיגייסו נערות אחרות למערך השידול המיני שלו. אפשטין אף ניסה ככל הנראה לשים קץ לחייו בתאו שבכלא

הפופולריים