רצח הישראלים במקסיקו: חיפושים אחר שני עדים לחיסול

הרצח במקסיקו: חיפושים אחר שני עדים לחיסול
משטרת מקסיקו סיטי פרסמה את תמונת חברתם של בן סוטחי ואלון אזולאי שנרצחו ושתועדה סועדת עמם בשעת החיסול. היא ומלצר שהיה במקום נדרשים למסור עדות תחת אזהרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ונסה באייר, שהייתה עדה לחיסול הישראלים במקסיקו
צילום: צילום מסך

משטרת מקסיקו סיטי פרסמה היום (רביעי) כי היא מחפשת אחר שני עדים לחיסולם של בן סוטחי ואלון אזולאי בשבוע שעבר בעיר. בין העדים אישה בלונדינית בשם ונסה באייר, ככל הנראה חברתם של השניים אשר סעדה עמם בשעת החיסול במסעדה בעיר. עד נוסף שאחריו מחפשת המשטרה המקומית הוא אחד המלצרים במסעדה. השניים נדרשים לתת עדות תחת אזהרה.

אלון אזולאי ובן סוטחי

אתמול הודיעו הרשויות במקסיקו הכי הצליחו לזהות את ארגון הפשיעה שאחראי לטענתם לרצח הישראלים. התובעת הכללית ארנסטיה גודוי סיפרה לעיתונאים כי זהות הארגון האחראי לחיסול ידועה כעת אך סירבה לנקוב בשמו. במקביל היא שללה את האפשרות שגורמים מחוץ למקסיקו היו מעורבים בחיסול. על פי המידע שמסרה התובעת, המחסלת קיבלה הוראות מדויקות בטלפון כיצד לבצע את הרצח הכפול.

סוטחי, השתחרר בתחילת השנה מהכלא בארץ לאחר שריצה 18 שנות מאסר. הוא ואזולאי נורו למוות על ידי אספרנסה גוטיירז רוחאנו בת ה-33. בחקירתה טענה כי ביצעה את הרצח בשל אהבה נכזבת. אולם אז עלתה האפשרות כי היא נשכרה על ידי ארגון פשיעה מקומי או זר על מנת לבצע את החיסול. לדברי התובעת הכללית תמורת החיסול קיבלה רוחאנו סכום של 25 אלף פסו (כ-4,500 שקלים).

הפופולריים