תיעוד החיסול במקסיקו: המתנקשת פותחת באש באמצע המסעדה

תיעוד החיסול במקסיקו: המתנקשת יורה בלב המסעדה
לפי התקשורת המקומית הרוצחת השכירה הודתה שקיבלה 5,000 פסו עבור המעשה. היא לא ידעה מדוע היא מתנקשת בבן סוטחי וירון אזולאי.
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד ההתנקשות במקסיקו, יולי 2019
צילום: צילום: ללא

אספרנסה, הבחורה שירתה למוות בבן סוטחי וירון אזולאי במרכז מסחרי במקסיקו סיטי,  הודתה שביצעה את הרצח עבור 5,000 פסו, כך פורסם היום (שישי) בתקשורת המקסיקנית. לפי הדיווח היא הסכימה לקבל סכום של 1,000 שקלים ולא ידעה מדוע היא יורה בישראלים. בתיעוד מהאירוע נראית המתנקשת פותחת באש באמצע המסעדה. 


כמו כן, בתיעוד נוסף שפורסם על ידי הרשויות במקסיקו נראית אספרנסה, בנסיון ההימלטות שלה מהזירה דקות אחרי הירי. בנוסף בסרטון נראה גם רגע מעצרה ברחובות הבירה המקסיקנית. 


בן סוטחי עבריין מוכר שריצה 18 שנות מאסר בכלא הישראלי, ואלון אזולאי מבת ים, נרצחו אתמול במסעדה במקסיקו. בתקשורת המקומית נאמר כי הרקע ככל הנראה רומנטי משום שבחקירתה אמרה החשודה כי "מדובר בבגידה ותשוקה" - שם קוד לבגידה בעולם הפשע. החשודה נלכדה לפני שהצליחה להגיע לרכב מילוט, שחיכה לה. ברכב ישבו שני בני אדם, שהצליחו לברוח, לא לפני שפתחו בירי לעבר ניידת משטרה ופצעו שוטר.

בן סוטחי השתחרר מהכלא בישראל השנה אחרי 18 שנות מאסר. בעולם התחתון אומרים שהסכסוך של בן סוטחי הוא מול ארגוני הפשיעה של מוסלי וחרירי. לא מן הנמנע כי סוטחי הסתבך עם משפחות פשע מקומיות. אתמול הצליחה המשטרה לשים את ידה על מי שנמלט עם בן סוטחי לפני 18 שנים והיה שותפו בעולם הפשע בדרום אמריקה - ארז אקרישבסקי.

הפופולריים