דיווח במקסיקו: נעצר חשוד ברצח הדי ג'יי רונן דהן

דיווח: נעצר חשוד ברצח הדי ג'יי רונן דהן
החשוד, שזוהה בשם ויקטור אן, בן 29, נעצר לפני כמה ימים. התובע הכלל במחוז סן־לואיז פוטוסי: "יותר מסביר שמדובר באדם שאחראי לרצח הישראלי ולמותו של האדם השני"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רונן דהן
צילום: באדיבות המשפחה

חשוד ברצח הדי ג'יי הישראל רונן דהן נעצר הבוקר (שלישי) במקסיקו. התובע במחוז סן־לואיז פוטוסי מסר כי החשוד, שזוהה בשם ויקטור אן, בן 29, נעצר לפי כמה ימים וכי יותר מסביר שמדובר באדם שאחראי לרצח הישראלי ולמותו של אדם נוסף.


דהן, תושב מחיפה, נרצח  על פי החשד במסיבה במקסיקו אותה תקלט, יומיים בלבד לאחר יום הולדתו ה-45. על פי דיווחים בכלי תקשורת מקסיקניים, חמושים נכנסו בשעה 6:00 בבוקר (שעון מקסיקו) למסיבה בפאתי העיר סן-לואיס פוטוסי והחלו לירות בחוגגים. דהן ושלושה אנשים נוספים שנכחו עמו באותו החדר נורו, אחד מהם מת מפצעיו בבית החולים.

אמילי בן חמו, בת דודתו של דהן, סיפרה לכאן חדשות כי "אמא שלו דיברה איתו כמה שעות לפני המסיבה, זה בלתי נתפס. אימו לקחה את זה מאוד קשה. לרונן יש שני ילדים, הוא היה מגיע לישראל לסירוגין ובתקופה האחרונה חי בברזיל. הוא תכנן לעשות עוד שתי מסיבות ולחזור לארץ, לא ברור לכמה זמן". בת דודתו סיפרה כי "הוא יוצר מוזיקה מגיל 16, והסגנונות שלו השתנו במהלך החיים. מוזיקה הייתה החיים שלו. רונן חגג יומהולדת 45 לפני יומיים". בעמודי הפייסבוק שלו, הפרטי והעסקי, הגיבו רבים מחבריו ומכריו בהודעות המומות.

הפופולריים