לפני שנהרג: אדם נוסף שהה עם יניב אברהם בחדר

לפני שנהרג: אדם נוסף שהה עם יניב אברהם בחדר
הרשויות בגרמניה מתמקדות לפי שעה בחקירת חשד להריגה, ולא בחקירת מניע אנטישמי. המשטרה בברלין הודתה בפני כאן חדשות שהמידע אודותיו דווח לאט מדי: "מתנצלים בפני המשפחה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יניב אברהם
צילום: -

אדם נוסף שהה עם יניב אברהם, תושב מעלה אדומים בן 36, שמצא את מותו בברלין בשבוע שעבר - כך נודע היום (חמישי) לכאן חדשות. בשל העובדה שהאדם שהה בחדר המלון שבו התארח אברהם, ושבו נמצאה גופתו, הרשויות בגרמניה מתמקדות לפי שעה בחקירת חשד להריגה, ולא בחקירת מניע אנטישמי.

כמו כן, המשטרה בברלין הודתה בפני כאן חדשות שהמידע אודותיו דווח לאט מדי: "התחלנו בחקירה פנימית במשטרה וגילינו כי המידע שהיה צריך לעבור בצורה מידית לשגרירות הישראלית עבר לאט מדי". המשטרה הוסיפה שהיא עורכת בדיקה של עיכוב מסירת המידע מרגע מציאת הגופה ביום שישי שעבר, ערב ליל הסדר, עד מסירת ההודעה הרשמית ביום שלישי. "הכשל הזה מטופל כעת באופן פנימי ורגישות העניין מובהרת מחדש לגורמים במחלקות המעורבות. אנו מבקשים להתנצל עמוקות בפני משפחתו של המנוח", נמסר. 

אברהם הגיע בשבוע שעבר לברלין, והיה אמור להמשיך לאחר החג ללונדון. לאחר שלא יצר קשר, משפחתו הצליחה לאתר את מיקומו מיום חמישי בתחנת רכבת בעיר. אביו, הרצל, סיפר לכאן חדשות על הקושי לקבל מידע אודותיו: "התחננתי למלון שילכו רגע לבדוק בחדר אם מוצאים משהו בכלל. המלון סירב ואמר 'טלפן למשטרה'. ובסופו של יום אני מגלה שלמשטרת ברלין יש את הגופה מיום חמישי שעבר, ואנחנו סוחבים את העניין הזה עם כל הכאב והצער. עד היום בשעה 13:30 לא ידענו מה קרה".

הפופולריים