"אין בי שום חשש": אלמוג כהן מגיב לציוץ האנטישמי

"אין בי חשש": אלמוג כהן מגיב לציוץ האנטישמי
הכדורגלן שמשחק בגרמניה הותקף בטוויטר - "מקומם של יהודים בתאי הגזים", לאחר הפסד של קבוצתו. "זה גרם לי לגאווה גדולה יותר", אמר כהן לכאן חדשות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלמוג כהן
צילום: צילום: אי-פי

אלמוג כהן, שחקנה של קבוצת אינגולשטאט מליגת המשנה הגרמנית בכדורגל, התייחס הבוקר (ראשון) בשיחה עם כאן חדשות לציוץ האנטישמי שכוון כלפיו ואמר כי הוא בהלם. "אני פה תשע שנים ולא נתקלתי בדבר כזה", אמר.

בסוף השבוע הותקף כהן ברשת הטוויטר, בה נכתב כי "מקומם של היהודים בתאי הגזים". הציוץ פורסם בסוף משחק, שבו הפסידה אינגולשטאט וכהן הורחק בכרטיס אדום. "לא נבהלתי, אין בי שום חשש או פחד, מי שמכיר אותי יודע שאני לא מפחד", הבהיר השחקן הישראלי.

"דווקא זה גרם לי לגאווה גדולה יותר כי אני בטוח שאם הוא רואה משחקים, אז הוא רואה אותי בכל משחק ונשרף לו הלב", הסביר. כהן הדגיש כי הוא מרגיש אהוב בקבוצתו – "אני רק רוצה יותר לייצג ויותר לגרום לגאווה בשבילנו ובשביל כולם".

"אין מקום ליהודים באצטדיון של אוניון - מקומם בתאי הגזים. יהודי מסריח, תזדיין מהאצטדיון שלנו, קדימה לתאי הגזים", נכתב בפוסט המלא שנכתב על ידי האוהב האנטישמי. אתמול גינתה התאחדות הכדורגל של גרמניה את הדברים שכוונו לכהן וביום שישי האחרון הוגשה למשטרה תלונה ונפתחה חקירה.

הפופולריים