יועצו לשעבר של טראמפ נעצר בידי ה-FBI ושוחרר

יועצו לשעבר של טראמפ נעצר בידי ה-FBI ושוחרר
בית המשפט הטיל הגבלות על חופש התנועה של סטון, שהואשם כי התבקש לחפש בתכתובות דואר אלקטרוני חומר מפליל על יריביו של הנשיא האמריקני בבחירות, בהנחיית "גורם בכיר בקמפיין". טראמפ: "ציד המכשפות הגדול בהיסטוריה של ארצות הברית"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רוג'ר סטון
צילום: צילום: אי-פי

רוג'ר סטון, יועצו לשעבר של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ שנעצר הבוקר (שישי) בידי ה-FBI בביתו בפלורידה - שוחרר בערבות בגובה של 250,000 דולרים. בית המשפט הטיל הגבלות על חופש התנועה של סטון, עד לשימוע הבא שיערך בעניינו.

אתמול הגיש חבר מושבעים גדול כתב אישום נגד סטון, ובו שבעה סעיפים – הצהרת שווא, שיבוש ראיות ושיבוש הליך רשמי. היועץ לשעבר הואשם על ידי התובע המיוחד רוברט מולר כי התבקש לחפש בתכתובות דואר אלקטרוני שנגנבו מהוועדה הדמוקרטית הלאומית (DNC) ופורסמו בוויקיליקס, חומר מפליל על יריביו של טראמפ בבחירות, בהנחיית "גורם בכיר בקמפיין הבחירות של הנשיא".

טראמפ הגיב על מעצרו של סטון וצייץ בחשבון הטוויטר שלו: "ציד המכשפות הגדול בהיסטוריה של ארצות הברית. לא הייתה מעורבות רוסית! מבריחי סמים וסוחרים בבני אדם מקבלים יחס יותר טוב. מי הודיע ל-CNN להיות בביתו של סטון?".


דוברת הבית הלבן שרה סנדרס התייחסה למעצר ולכתב האישום נגד סטון: "תגובתי הראשונה הייתה - 'זה לא קשור בשום אופן לנשיא או לבית הלבן. הנשיא לא עשה שום דבר לא כשורה. הוא קשוח עם רוסיה'", אמרה.

יו"ר בית הנבחרים האמריקני ננסי פלוסי מסרה בתגובה למעצרו: "זה מעניין מאוד לראות את האנשים שהנשיא מוקף בהם. אנחנו חייבים לברר את האמת על האמינות של הבחירות ב-2016, הקשר לרוסיה מדאיג, והעובדה שהנשיא שואל אם ארצות הברית צריכה להיות חברה בנאט"ו - זה חלום עבור פוטין".

הפופולריים