נעצר בנה של אחת הישראליות שנעדרות בארגנטינה

נעצר בנה של אחת הישראליות שנעדרות בארגנטינה
לפני כשבועיים נעלמו עקבותיהן של האחיות לילי פרג בת 54 ופרחיה סרוסי בת 63, לאחר שנראו לאחרונה בעיר מנדוסה. כעת דווח באמצעי תקשורת מקומיים כי בנה של אחת מהן נעצר בחשד למעורבות בהיעלמות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
לילי פרג ופרחיה סרוסי נעדרות בארגנטינה
צילום: צילום: מתוך הפנייה לעזרה מהציבור בפייסבוק

בנה של אחת הישראליות שנעלמו בארגנטינה לפני כשבועיים נעצר בחשד למעורבות במקרה. על פי דיווחים בכלי תקשורת במדינה, הבן גיל נעצר בעקבות דגימת דם שנמצאה בחולצה שאותרה בביתו ואי התאמה בין התמונות במצלמות האבטחה לעדותו. לפי שעה המשפחה הקרובה מסרבת להתייחס להתפתחות.

ביום חמישי שעבר דווח כי שתי אחיות ישראליות, לילי פרג בת 54 ופרחיה סרוסי בת 63, נעדרות מזה חמישה ימים בארגנטינה. קרובת משפחתן ביקשה באמצעות פייסבוק את עזרת הציבור באיתורן.

בדיווח בתקשורת המקומית נכתב כי השתיים נעדרות מאז יום שישי לפני שבועיים בעיר מנדוסה. עוד דווח כי האחיות נסעו על מנת לבקר את בנה של פרג, שמתגורר בעיר.  

בפוסט בפייסבוק, אותו פרסמה ורד סרוסי, נכתב כך: "פרחיה סרוסי ולילי פרג, ישראליות דוברות אנגלית, נעדרות במנדוסה שבארגנטינה. הפעם האחרונה ששמענו מהן הייתה ביום שישי ה-11.1.19, ב-2:30 - זמן מקומי. אנחנו יודעים כי בזמן הזה הן היו בדירה ששכרו".

עוד נכתב: "מאז הן לא היו בקשר עם בני המשפחה בישראל ובאוסטרליה. הייתם במנדוסה בימים האחרונים? פגשתם אותן או ראיתם? מכירים מישהו שנמצא באזור? אם יש לכם מידע כלשהו, צרו איתנו קשר בבקשה".

הפופולריים