אחיהן של הנרצחות בארגנטינה על החשוד: "הוא אמר שהחתולים חשובים יותר מאמא שלו"

הרצח בארגנטינה: "גלעד אמר שהחתולים חשובים יותר מאימא"
משה פרג, אחיהן של פרחיה ולילי שנרצחו בארגנטינה אמר במהלך מסיבת עיתונאים כי החשוד, גלעד פרג, "הוא פסיכופת", וכי ייתכן שהמניע לרצח הנורא לא יתגלה. פרג תיאר את העימות שלו מול החשוד ביום חמישי האחרון: "אמרתי לו 'על הקבר שלך יהיה רשום שאתה זה שקברת את אמא שלך'"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משה פרג, אח הנרצחות בארגנטינה
צילום:

"הוא חי כמו הומלס. לאחר מות סבו נראה היה שמתפתחת אצלו הפרעה נפשית, הוא היה מהמר ולכן עזב את הארץ": כך סיפר היום (שני) במסיבת עיתונאים אחיהן של שתי האחיות שנרצחו בארגנטינה, משה פרג, על בנה של אחת מהן, החשוד ברצח."בשלב הזה גלעד היה עדיין חף מפשע. שאלתי אותו אם החתולים יותר חשובים מאמא שלו? הוא ענה לי תשובה מצמרתת - שכן. ביקשתי ממנו לרשום מי יכול לחטוף אותן? הוא הכין רשימה. התחלתי להבין שגלעד אינו האיש התמים שחשבתי שהוא. גלעד הוא פסיכופת. אני רק יכול להניח למשהו שהתלקח באותו הרגע." סיפר פרג.

פרג המשיך ואמר: "הלכתי לבקר את גלעד, הוא חזר על הסיפור שסיפר למשטרה ואמר שהיא מתנכלת לו. באותו היום הגיעה המשטרה וחיפשה משהו, רק בדיעבד נודע לי כי מצאו כתמי דם. גם למחרת הלכתי לבקר אותו ועלתה תמיהה כיצד פרחיה ולילי לא נראות יוצאות משם. היה תמוה בעיני מדוע הן היו צריכות להיות שם 10 שעות, כבר אז היה ברור לי שגלעד מסתיר משהו".

על חקירת המשטרה אמרה פרג כי "לא הצלחנו לשבור אותו. ראינו שהמשטרה פועלת, אבל הם לא הצליחו לעצור אותו. ביום חמישי התקיים העימות האחרון שלי עם גלעד. התעמתתי עימו שעתיים במגרש שלו. השיא היה העימות שלי איתו שצולם. במקום להתעמת איתי פנים אל פנים הוא אמר שהוא יגיש נגדי תלונה על הסגת גבול".

"סיפורן העצוב של אחיותיי הסתיים, אבל נשארה התעלומה: המניע לרצח, אינני יודע אם הוא יספר את האמת במשטרה.פרחיה נתנה לגלעד מעל ומעבר וזה מה שגרם לכל כך הרבה עוגמת נפש. וחבל שלילי נקלעה לדבר הזה. אני רוצה להודות לאנשים שאני לא מכיר והציעו עזרה, לכל צוות החוקרים, לקונסולית" - סיים פרג.

הפופולריים