ישראלי שנדרס בפלורידה אותר רק אחרי שלושה ימים

ישראלי שנדרס בפלורידה אותר רק אחרי שלושה ימים
ניר דואני נפגע קשה בתאונת פגע וברח ועבר ניתוחים. הוא לא נשא עליו תעודות מזהות ולכן לא נוצר קשר עם משפחתו. דואני היה בביקור אצל אחיו בעיירה לודרהיל ואותר רק ביום שישי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניר דואני - ישראלי שנדרס בפלורידה
צילום: בלי

ישראלי נדרס בפלורידה בתאונת פגע וברח ואותר רק לאחר שלושה ימים. בני משפחתו של ניר דואני (22), שנסע לבקר את אחיו בעיירה לודרהיל, חיפשו אחריו במשך שלושה ימים במהלך השבוע שעבר ורק ביום שישי האחרון איתרו אותו בבית חולים מקומי כשהוא בתרדמת.

דואני נפצע קשה בתאונה ועבר שני ניתוחים בראשו. הוא לא נשא עליו תעודות מזהות ולכן לא ניתן היה ליצור קשר עם בני משפחתו. כעת מחפשת המשטרה אחר הנהג הפוגע.

אחיו, מאיר דואני, סיפר לתקשורת המקומית כי ניר שהה אצלו במשך כשבועיים וכי אחותו הייתה האחרונה לדבר איתו. "הוא נשמע חיובי, לא משהו לא רגיל. הוא השאיר כאן את המחשב הנייד, את כל הבגדים ואת המזוודה שלו. הייתי מודאג כי הוא יצא בלי כלום מהבית", הסביר אחיו של ניר דואני.

מאיר דואני סיפר כי אפליקציית האובר הראתה כי אחיו הורד סמוך למרכז רפואי באזור וצעד משם למרכז קניות. על פי המשטרה, האח חיפש את ניר דואני בטלפון הנייד, אך הוא הועבר ישירות למענה הקולי. המשטרה ציינה כי דואני "איכשהו" הגיע לאגמי לודרדייל, אחרי שביקר בקניון, ואז נפגע על ידי רכב.

הפופולריים