טראמפ בכינוס סגור: ״הדמוקרטים שונאים יהודים״

טראמפ: הייתי מקבל 98% מהקולות בבחירות בישראל
נשיא ארה"ב ציין שהוא עשה רבות למען ישראל ושאם היה מתמודד בבחירות בארץ, היה זוכה ל-98% מהקולות. הנשיא צפוי לבקש יותר משמונה וחצי מיליארד דולרים נוספים לבניית חומת ההפרדה בגבול מקסיקו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דונלד טראמפ
צילום: צילום: אי-פי

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ אמר הלילה (שני) בכינוס סגור עם תורמים כי ״הדמוקרטים שונאים יהודים״, כך מדווח האתר ״אקסיוס״ על סמך הדלפות מפגישה שהתקיימה ביום שישי. לפי הדיווח, שב הנשיא בפגישה על טענתו כי הדמוקרטים הם אנטי-יהודים ואנטי-ישראל.

טראמפ ציין כי הוא אינו מבין מדוע יהודים ירצו להצביע עבור המפלגה הדמוקרטית. עוד דווח באתר כי טראמפ גם אמר שהוא עשה רבות למען ישראל והוסיף כי לו היה רץ בבחירות בישראל, היה זוכה ב-98% מן הקולות. 

בתוך כך, ממשיך טראמפ להיאבק על בניית החומה בגבול מקסיקו. הנשיא צפוי לבקש יותר משמונה וחצי מיליארד דולרים נוספים לבניית חומת ההפרדה בגבול מקסיקו. כך אומרים בכירים בממשל האמריקני לסוכנות הידיעות אי-פי.

על פי הדיווח, טראמפ יבקש את הסכום בתקציב השנתי - נוסף לכשמונה מיליארד דולרים שכבר עומדים לרשות המיזם במסגרת הכרזת מצב החירום בגבולה הדרומי של ארצות הברית. דרישת התקציב הנוספת צפויה להחריף את העימות בין הנשיא למפלגה הדמוקרטית ששולטת בבית הנבחרים האמריקני.

הפופולריים