המטייל שנהרג בסוף השבוע בצ'ילה: יונתן גורן בן 32

המטייל שנהרג בסופ"ש בצ'ילה: יונתן גורן בן 32
גורן היה טייל מנוסה ויצא לטיול בדרום אמריקה בחודש פברואר לאחר שסיים תואר שני
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יונתן גורן
צילום:

המטייל שנהרג בסוף השבוע בצ'ילה הוא יונתן גורן בן 32. גורן יצא לטיול בדרום אמריקה בחודש פברואר לאחר שסיים תואר שני בגיאופיזיקה באוניברסיטת תל אביב. גורן נפל מגובה במהלך טרק ליד הר געש במחוז אראוקניה במדינה ונפצע פצעים קשים. הוא שיגר אותות מצוקה בטלפון לוויני, וצוות חילוץ ששלחה חברת הביטוח שלו במסוק איתר אותו בשטח הררי בגובה של 3,200 מטרים מעל פני הים בטמפרטורה נמוכה מאפס מעלות. מותו נקבע בבית חולים מקומי, לאחר שהרופאים נאבקו על חייו במשך כמה שעות.

חברו, אסף סלנט, סיפר כי גורן עדכן במהלך הטיול את חבריו ומשפחתו על מיקומו ושיתף בחוויותיו. הוא הוסיף שכי מרגע שהודיע על המצוקה שנקלע אליה, ידעו על כך משפחתו וחבריו, שכן אחד מחבריו עובד בחברה המפעילה את מכשיר האיתור.

סלנט סיפר כי ביום חמישי בערב היו בני המשפחה אופטימיים לאחר שהתבשרו כי יונתן נמצא, ולמרות שהיה במצב קשה, תחושתם הייתה אופטימית. לדבריהם, ביום שישי בבוקר קיבלו את הבשורה הקשה. חברו אסף סיפר כי יונתן היה בן יחיד להוריו והיה טייל מנוסה שטייל בעבר באפריקה, ניו זילנד ואירופה ושטיולים היו הדבר שהכי אהב לעשות. הוא סיפר גם כי היה בחור רגיש מלא אהבה לחיים, שקט, צנוע ועם נשמה גדולה.

הפופולריים