טראמפ מכחיש שקרא למייגן מרקל מנוולת: "המצאה של התקשורת"

טראמפ: "לא כיניתי את מייגן מרקל 'מנוולת'"
כיממה לפני ביקורו הרשמי בבריטניה, ב"סאן" פורסם כי הנשיא האמריקני התבטא באופן שנוי במחלוקת נגד דוכסית סאסקס, בתגובה לדברים שאמרה עליו בעת שרץ לנשיאות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הארי ומייגן מציגים את בנם
צילום: צילום: אי-פי

מחר (שני) יגיע נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ לביקור רשמי בבריטניה, שם ייפגש עם המלכה אליזבת ואישים נוספים ממשפחת המלוכה. אבל מי שככל הנראה לא תפגוש את טראמפ היא דוכסית סאסקס, הלוא זו רעייתו של הנסיך הארי מייגן מרקל. לפי דיווח ב"סאן" הבריטי, נראה שטראמפ ומרקל גם לא ממש מעוניינים לפגוש אחד את השנייה, והנשיא האמריקני אף כינה את הדוכסית "מנוולת".


לפי הדיווח של ה"סאן", בריאיון שהעניק טראמפ לעיתון הבריטי הושמעו בפניו דברים שאמרה נגדו מרקל, עוד בטרם נישאה לנסיך הארי. מרקל האמריקנית כינתה את טראמפ ב-2016, כשהתמודד לנשיאות, "מיזוגן" ו"מפלג". ב"סאן" דווח כי כששמע טראמפ את הדברים, אמר בתגובה: "לא ידעתי את זה. מה אני יכול לומר? לא ידעתי שהיא מנוולת".

היום מיהר נשיא ארצות הברית להכחיש את הדברים, ושוב האשים את התקשורת בהפצת חדשות כזב. בציוץ בטוויטר כתב טראמפ: "מעולם לא כיניתי את מייגן מרקל 'מנוולת'. (זו) המצאה של תקשורת החדשות הכוזבות, והם נתפסו על חם! האם CNN, ניו יורק טיימס ואחרים יתנצלו? (אני) בספק!".

הפופולריים