לא נפגשו? פורסמה תמונת המתלוננת וטראמפ מ-87'

לא נפגשו? פורסמה תמונת המתלוננת וטראמפ מ-87'
למרות שהנשיא טען כי מעולם לא פגש את אליזבת ג'ין קארול, שטענה כי ניסה לאנוס אותה, ברשתות החברתיות פורסמה תמונה של השניים. טראמפ בתגובה: שילמו לאישה הזו כדי שתגיד עליי דברים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אליזבת קארול ודונלד טראמפ
צילום:

בניגוד להצהרותיו של נשיא ארה"ב דולנד טראמפ כי מעולם לא פגש את העיתונאית שטענה כי ניסה לאנוס אותה, ברשתות החברתיות פורסמה היום (שבת) תמונה משנת 1987, שבה נראה טראמפ משוחח עם אליזבת ג'ין קארול. אתמול חשפה קארול בריאיון ל-MSNBC כי הנשיא האמריקני תקף אותה מינית בחדר הלבשה של כולבו יוקרתי "ברגדורף גודמן" במנהטן לפני כ-20 שנים ואף ניסה לחדור אליה. טראמפ בתגובה לפרסום התמונה: "שלמו לאישה הזו כדי שתגיד עליי דברים.

בעדויות שנחשפו סיפרה קארול בת ה-75: "הוא סגר את הדלת מאחורינו והוא דחף אותי על הקיר ונישק אותי. לא יכולתי להאמין לזה. לבשתי רק שמלה שחורה וטייץ ותוך שניות הוא הוריד לי את המכנסיים. זה כאב וזה היה בניגוד לרצוני. אני לא יודעת מאיפה היה לי את הכוח כי הוא היה גדול אז איכשהו דחפתי אותו עם הברך שלי וברחתי משם". 

קארול היא האישה ה-16 במספר שמאשימה את דונלד טראמפ בהטרדה מינית. לדבריה האירוע התרחש בתקופה שבה הייתה אישיות מוכרת בציבור. הפעם האחרונה שבה הופנו כלפי טראמפ האשמות מסוג זה הייתה לפני שנה וחצי, אז שלוש נשים - ג'סיקה לידס, סמנתה הולבי ורייצ'ל קרוקס - כינסו מסיבת עיתונאים בניו-יורק והאשימו כי הטריד אותן מינית. טראמפ ובכירים בבית הלבן הכחישו את ההאשמות הללו שחלקן תיארו אירועים שהתרחשו בשנות השמונים.

הפופולריים