תיעוד חדש: החשודה ברצח הישראלים במקסיקו נפגשה עם סוטחי לפני החיסול

החשודה ברצח במקסיקו פגשה את סוטחי טרם החיסול
בתיעוד חדש שהתפרסם נראית ונסה באייר עם בן סוטחי ועם גבר נוסף
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חשודה ברצח הישראלים במקסיקו
צילום: בלי

במקסיקו התפרסם היום (שבת) תיעוד חדש, בו נראית החשודה ברצח שני העבריינים הישראלים בשם ונסה באייר כשהיא נפגשת עם בן סוטחי. הפגישה אירעה כמה ימים לפני הרצח, ונכחו בה באייר, סוטחי וגבר נוסף.


ונסה באייר היא החשודה העיקרית ברצח ועדיין לא נתפסה. לפי המידע המשטרתי, לחשודה היה חוב לישראלי בן סוטחי. המפגש ככל הנראה צולם על מנת ליצור אמון בין ונסה לסוטחי.

ביום רביעי פרסמה משטרת מקסיקו סיטי כי היא מחפשת אחר שני עדים לחיסולם של בן סוטחי ואלון אזולאי לפני יותר משבוע בעיר. אז קראו לבאייר "אישה בלונדינית" וחשבו כי היא חברתם של השניים אשר סעדה עמם בשעת החיסול במסעדה בעיר. 

ביום שלישי הודיעו הרשויות במקסיקו כי הצליחו לזהות את ארגון הפשיעה שאחראי לטענתם לרצח הישראלים. התובעת הכללית ארנסטיה גודוי סיפרה לעיתונאים כי זהות הארגון האחראי לחיסול ידועה כעת אך סירבה לנקוב בשמו. במקביל היא שללה את האפשרות שגורמים מחוץ למקסיקו היו מעורבים בחיסול. על פי המידע שמסרה התובעת, המחסלת קיבלה הוראות מדויקות בטלפון כיצד לבצע את הרצח הכפול.

סוטחי, השתחרר בתחילת השנה מהכלא בארץ לאחר שריצה 18 שנות מאסר. הוא ואזולאי נורו למוות על ידי אישה בת 33, שטענה בחקירתה כי ביצעה את הרצח בשל אהבה נכזבת. אולם אז עלתה האפשרות כי היא נשכרה על ידי ארגון פשיעה מקומי או זר על מנת לבצע את החיסול. לדברי התובעת הכללית, תמורת החיסול קיבלה האישה סכום של 25 אלף פסו (כ-4,500 שקלים).

הפופולריים