ארה"ב: ג'פרי אפשטין שם קץ לחייו

ארה"ב: ג'פרי אפשטין שם קץ לחייו

המיליארדר שהואשם בסחר בקטינות למטרות מין שם קץ לחייו בבית המעצר שבו הוחזק במנהטן. ביקורת במדינה על כך שהסוהרים לא מנעו את התאבדותו, למרות שהיה תחת פיקוח צמוד. ה-FBI הודיע כי יחקור את מקרה ההתאבדות
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

לפי דיווח שהתפרסם היום (שבת) בארצות הברית, המיליארדר ג'פרי אפשטין שהואשם בסחר בקטינות למטרות מין שם קץ לחייו בתליה בבית המעצר שבו הוחזק במנהטן. במדינה נמתחת ביקורת על כך שהסוהרים לא מנעו את התאבדותו, למרות שהיה תחת פיקוח צמוד. ה-FBI הודיע כי יחקור את מקרה ההתאבדות. על פי דיווח ברשת NBC, אפשטין הגיע לבית החולים במצב של דום לב. איל ההון בן 66, היה במעצר עד תחילת משפטו לאחר שבקשתו לשחרור בערבות נדחתה.


לפני כשבועיים אפשטין הושם תחת השגחה לאחר שנמצא פצוע בתאו והיה חשש שניסה להתאבד, אך על פי דיווחים ברשת NBC, היום הוא נותר ללא השגחה בזמן ששהה בתאו. בניסיון ההתאבדות לפני שבועיים, אפשטין נמצא מוטל בתאו, וסימני חבלה נראו על צווארו. הוא הועבר לטיפול רפואי ונמסר כי לא נשקפת סכנה לחייו. נבחנת האפשרות גם שהוא הותקף על ידי אסירים אחרים. אפשטין שהה באזור מבודד בכלא בשל החשש כי יותקף.


אמש פורסם כי בית המשפט בארצות הברית הורה לפרסם מאות מסמכים שהיו חסויים עד כה במסגרת פרשות בהן אפשטין היה מעורב. המסמכים הם חלק מתביעה שהגישה אישה שטענה כי אפשטין וידידתו, ג׳יזליין מקסוול, סרסרו בה ובנשים אחרות, בהן קטינות.

המיליארדר הואשם בסחר בבני אדם למטרות מין וקשירת קשר למטרות סחר של שירותי מין. בכתב האישום נכתב כי ניצל עשרות נערות מתחת לגיל ההסכמה, ושילם לקורבנות כדי שיגייסו נערות אחרות למערך השידול המיני שלו.

הפופולריים