משרד התובע בניו יורק: החקירה בעניינו של ג'פרי אפשטין תימשך

משרד התובע בניו יורק: חקירת פרשת אפשטין תימשך
התובעים קראו לקורבנות של אפשטין לבוא ולמסור עדות. המתלוננות אכן צפויות להגיש תביעות אזרחיות לפיצויים, שבמסגרתן עשויות להיחשף דמויות בכירות שהיו מעורבות בפרשה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'פרי אפסטיין
צילום:

על רקע מותו של ג'פרי אפשטין: משרד התובע בניו יורק הודיע הערב (שבת) כי למרות התאבדותו של המיליארדר שהורשע בעבירות מין בקטינות, החקירה תימשך. התובעים קראו לקורבנות של אפשטין לבוא ולמסור עדות. המתלוננות צפויות להגיש תביעות אזרחיות לפיצויים, שבמסגרתן עשויות להיחשף דמויות בכירות שהיו מעורבות בפרשה. 


אמש פורסם כי בית המשפט בארצות הברית הורה לפרסם מאות מסמכים שהיו חסויים במסגרת פרשות בהן אפשטין היה מעורב. המסמכים הם חלק מתביעה שהגישה אישה שטענה כי אפשטין וידידתו, ג׳יזליין מקסוול, סרסרו בה ובנשים אחרות, בהן קטינות. לפי המתלוננת, אפשטין ומקסוול הנחו אותה לקיים יחסי מין עם גברים רבים בעמדות השפעה, בהם המושל של ניו-מקסיקו לשעבר ביל ריצ'רדסון, הנסיך הבריטי אנדרו ועורך הדין אלן דרשוויץ. כל הגברים שהוזכרו במסמכים הכחישו את מעורבותם בפרשה.

מוקדם יותר היום, דווח בארצות הברית כי אפשטין שם קץ לחייו בתליה בבית המעצר שבו הוחזק במנהטן. במדינה נמתחה ביקורת על כך שהסוהרים לא מנעו את התאבדותו, למרות שהיה תחת פיקוח צמוד. במקביל, ה-FBI הודיע כי יחקור את מקרה ההתאבדות.

הפופולריים