חיסול או תאונה: תקרית הדמים שמסעירה את איטליה

חיסול או תאונה: תקרית הדמים שמסעירה את איטליה
מאוריציו קונסטנזו (26) נורה תוך כדי חגיגות האליפות של נאפולי. אביו, בכיר בארגון הפשיעה קמורה, מסוכסך עם חברים אחרים בארגון. במשטרה בודקים האם מדובר בחיסול או ירי תועה במהלך החגיגות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת חיסול, נאפולי
צילום: צילום מסך

תעלומה באיטליה: מי חיסל את בנו של אחד מראשי הקמורה – המאפייה של נאפולי? ונצ'נזו קונסטנזו (26) נורה למוות במהלך חגיגות האליפות של נאפולי ביום חמישי האחרון – האליפות הראשונה של המועדון מהדרום מזה 33 שנה. קונסטנזו הוא בנו של מאוריציו קונסטנזו – אחת הדמויות המובילות של הקומורה בחלק המזרחי של נאפולי. על פי המשטרה אביו של הנרצח מנהל כמה סכסוכים פתוחים עם בכירים אחרים בארגון הפשיעה השולט בעיר הדרומית.

זירת המוות של המאפיונר הצעיר 

למרות שלנרצח עצמו היה "עבר פלילי משמעותי", המשטרה מנסה לבדוק כעת האם קונסטנזו הבן אכן היה יעד לחיסול או שנורה במקרה או בטעות. באירוע נפצעו שלושה בני אדם נוספים וייתכן ואחד מהם היה היעד בעוד קונסטנזו נורה במקרה. כעת כל האופציות פתוחות בפני חוקרי הרצח.

כיוון חקירה נוסף הוא שבנו של המאפיונר הבכיר נהרג כתוצאה מכדור שנורה באוויר מתוך שמחה על הזכייה של נאפולי באליפות. חגיגות באמצעות ירי ברובה לאוויר מתרחשות באופן תדיר בעירי דרום איטליה וייתכן שכדור תועה הוא זה שגרם למוות.

לאחר חגיגות האליפות בנאפולי פונו לבתי החולים באזור כ-100 בני אדם, חלקם עם פצעי דקירה, פגיעות זיקוקים וחבלות שנגרמו כתוצאה מהשתתפות בקטטות.

הפופולריים