ברלוסקוני החולה בלוקמיה: "אני מוכן לחזור לעבודה"

ברלוסקוני החולה בלוקמיה: "מוכן לחזור לעבודה"
ראש ממשלת איטליה לשעבר הופיע בנאום מוקלט מבית החולים בפני חברי מפלגתו. ברלוסקוני (86) אמר לתומכיו: "אני מוכן לחזור לזירה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סילביו ברלוסקוני, איטליה
צילום: צילום מסך

הבלי נגמר: ראש ממשלת איטליה לשעבר סילביו ברלוסקוני הודיע לתומכיו כי הוא מוכן לשוב לעבודה סדירה. ברלוסקוני בן ה-86 היה מאושפז בחודש האחרון לאחר שהתגלה כי הוא חולה בלוקמיה. בפנייה מוקלטת לחברי מפלגתו "פורצה איטליה" אמר הפוליטיקאי הוותיק: "אף פעם לא הפסקתי לעבוד. גם בשבועות האחרונים על המבנה של המפלגה שלנו. אני מוכן לשוב לזירה ולהיאבק על העקרונות שלנו". עם זאת, לא נמסר מתי ברלוסקוני עשוי להשתחרר מבית החולים בו מאושפז.

הנאום של ברלוסקוני בפני חברי מפלגתו

בשנים האחרונות חלה ירידה במעמדו של מי שמזוהה עם הצמרת של הפוליטיקה האיטלקית. שמו של ברלוסקוני נקשר בלא מעט שערוריות ורק מוקדם יותר השנה הוא זוכה מכך שלא דיווח לרשויות על הנסיבות המלאות של מסיבות "הבנוגה בונגה" המפורסמות שאירח. כיום מפלגתו אמנם מהווה חלק בקואליציה של ג'ירג'יה מלוני אך היא אינה מרכזית כפי שהייתה בעבר.  

למרות ההודעה שלו על שובו לזירה הפוליטית ברלוסקוני כמעט שאינו נראה בציבור והשמועות על מצבו הבריאותי גרמו לחברים בכל המפלגות הפוליטיות באיטליה להתייצב לימינו ולאחל לו בריאות טובה.

הפופולריים