האם הממשל האמריקני מסתיר שברי חלליות וגופות חייזרים?

האם הממשל האמריקני מסתיר שברי חלליות וגופות חייזרים?
קצין מודיעין אמריקני לשעבר טוען כי הפנטגון מפעיל תוכנית שאחראית על איסוף כלי רכב שלא יוצרו בידי בני אדם. בריאיון נוסף אישר שבידי הממשל גם גופות של חוצנים וגרר תגובה של הפנטגון שטען: אין ולא היו תוכניות כאלה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עבמ בארצות הברית
צילום: רויטרס

קצין מודיעין אמריקני לשעבר בשם דיוויד גרוש טען אתמול (שלישי) כי הממשל האמריקני מפעיל "תוכנית לחילוץ התרסקויות", תוכנית כל כך סודית שאפילו הוא, שהיה בגוף האחראי על חקר עב"מים, לא ידע עליה. גרוש, שעבד במשך מספר שנים בגוף הרשמי במשרד ההגנה שאחראי על חקירת עב"מים, אמר כי התוכנית אחראית על איסוף כלי רכב טכניים "שאינם ממקור אנושי".

בראיון מיוחד נשאל האם בידי הממשל גם גופות של חוצנים, ועל כך השיב: "באופן טבעי, כשאתה משחזר משהו שנחת או התרסק, לפעמים אתה נתקל גם בטייסים מתים - אז התשובה היא כן". הטענות הפכו לסיפור משמעותי בארצות הברית, עד כדי כך, שגם הפנטגון הגיב - "לא גילינו מידע מאומת כדי לבסס את הטענות שתוכניות בנוגע להחזקה או הנדסה לאחור של חומרים מחוץ לכדור הארץ היו קיימות בעבר כיום".

גם בתדרוך היומי של הבית הלבן, נשאלה הדוברת על כך, והגיבה: "אני מפנה אתכם למשרד ההגנה". גרוש פנה אל הקונגרס האמריקני, וביקש מעמד של חושף שחיתויות, בטענה שהוא חושש מנקמה אם יחשוף את הממצאים שנמצאים בידיו. כיום, שני שלישים אמריקנים מאמינים בקיומם של חייזרים. והעובדה הזאת אילצה גם את נאס"א וגם את הפנטגון לדון בנושא בפומבי.

יוני שדמי, חוקר עב"מים עצמאי, סיפר הבוקר ב"קלמן ליברמן" בכאן רשת ב על כך שישנם לפחות שלושה אנשים, בכירים לשעבר ובהווה במודיעין האמריקאי, שאומרים שיש תוכניות אמריקאיות שעובדות על עב"מים שנחתו על כדור הארץ. לטענתו לארה"ב יש גופים שונים של עב"מים, כלי טייס ואולי דברים שעפים מתחת לפני הים שלא יוצרו בידי בני אדם.

הפופולריים