בלי סקס על החוף: עיירה הולנדית בקמפיין לשמירת הסדר בחוף הנודיסטים

עיירה הולנדית בקמפיין לשמירת הסדר בחוף הנודיסטים
בעקבות תלונות רבות, עיריית ויירה שבדרום הולנד החלה בקמפיין נגד מבקרים בחוף נודיסטים המקיימים יחסי מין בשמורת הטבע • "חייבים להגן על הדיונות מהתנהגות לא-רצויה המזיקה לסביבה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חוף ים
צילום: אין קרדיט

עיירה בדרום הולנד החלה בקמפיין נגד קיום יחסי-מין בחוף הנודיסטים אורנייזון (Oranjezon) ובדיונות שסביבו. ביום חמישי, הרשות המקומית ב-ויירה (Veere) הציבה לוחות אזהרה חדשים בחוף הדורשים ממבקרים להימנע ממשגל ציבורי, ומהתהלכות בדיונות. עוד השלטים טוענים כי יהיה "מעקב מוגבר" בשמורת הטבע במטרה לשמור על הדיונות והחוף. 

הקמפיין מגיע בעקבת שטף תלונות לרשות המקומית, מועצת הספורט הימי וארגון הטבע המקומי בנושא "מעשים מיניים המבוצעים בידי מבלים ערומים". העירייה טוענת כי יש אפילו עדויות שקבוצות מסוימות מארגנות את המפגשים מראש. לוחות האזהרה אוסרים על טיול בדיונות וקיום יחסי מין בשמורה, למען שמירה על הסדר ועל הטבע. מפורסם בהם גם מספר טלפון של גורמי האכיפה המקומיים, למקרה ומטיילים נתקלים ברוחצים העוברים על הדרישות. 

ראש-עיריית ויירה, פרדריק שובנאאר אמר לאובזרבר הבריטי: "הדיונות מאוד חשובות לקהילה המקומית, וחייבים להגן עליהן מהתנהגות לא-רצויה המזיקה לסביבה הטבעית, ושיכולה להפריע לנופשים אחרים". המפלגה הקלוויניסטית שמרנית, שזכתה לאחרונה בבחירות המקומיות, תומכת בקמפיין: "אנחנו מעריכים את פעולות האכיפה שנוקט ראש העיר, יש להילחם בסוטים הללו".

ארגונים נודיסטיים מקומיים הרחיקו את עצמם מן השמועות, וביקשו לשמור על החופש של המתרחצים: "יחסי-מין בטבע אינם קשורים לנודיזם. השתזפות בעירום נותנת תחושת חופש, וזה בריא לראות גופים עירומים שלא עוברים פוטושופ".

 

 

הפופולריים