ארגון ״סמידון״: גרמניה נכנעת לשגרירות הציונית בעמדתה כלפי העניין הפלשתיני

"גרמניה נכנעת לשגרירות הציונית בעניין הפלשתיני"
הארגון למען האסיר הפלסטיני טוען כי ממשלת גרמניה נכנעת לשגרירות ישראל בכל הקשור לעניין הפלסטיני
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אסירים ביטחוניים
צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

הארגון למען האסיר הפלשתיני ״סמידון״, מאשים את ממשלת גרמניה בכניעה לשגרירות ישראל במדינה. בגילוי דעת שהתפרסם בסוף השבוע טוען ״סמידון״ (שהוצא בישראל מחוץ לחוק) כי ״שיתוף פעולה בין המשטר הציוני, המוסדות הציוניים בגרמניה, התקשורת הגרמנית והפוליטיקאים הגרמנים״, הוא שהוביל למספר החלטות אחרונות באשר לארגון ופעולותיו.

מדובר קודם כל בתלישת הכרוזים שפיזר הארגון בשכונת נויקלן בהם ניסו בסמידון לאסוף כספים תוך כדי הבעת תמיכה בפעולות ה״ג׳יהאד האיסלמי״. שגרירות ישראל התריעה, ועיריית נויקלן היתה זריזה בהסרת הכרוזים.

הנושא השני והמרכזי אף יותר זה סירובה של משטרת גרמניה תוך גיבוי בית המשפט להתיר הפגנות פרו פלשתיניות מאז לפני כחודשיים קראו בהפגנה דומה בברלין ״מוות לישראל״ ואף ״מוות ליהודים״.

סמידון כותב: ״השגריר הציוני בברלין, רון פרושאור, הביע את זעמו הרב על נוכחותם של תמונות האסירים הפלסטינים על העצים וברחובות ברלין, ש׳היו כמו רחובות עזה׳. ברור שהתקפה זו כמוה כהסתערות רחבה על תנועת האסירים הפלסטינים, והדרישה להשתיק את עבודתו של סמדון היא ניסיון להשתיק את קולם של האסירים הפלסטינים״.

״סמידון״ בעיקר חושש מהוצאתו מחוץ לחוק, קריאה שהשמיע שגריר ישראל בסיורו האחרון עם ראש עיריית נויקלן.  ״החברה הגרמנית-ישראלית" אף הגישה תלונה למשטרת ברלין נגד סמידון ודרשה לסווג אותו כארגון טרור ולאסור על פעילותו. לדבריו זה המשך של הנסיון להפליל סיסמאות כמו "פלסטין תשוחרר מהנהר לים" בטענה שסיסמה זו שוללת את זכות הקיום של ישראל.

סמידון כותב: ״אותם ארגונים ציוניים - בתמיכתה המלאה ומעורבותה של השגרירות הציונית בברלין - השתמשו בהסתה תקשורתית נרחבת כדי לספק כיסוי פוליטי למשטרת ברלין ולמדינת גרמניה כדי לאסור את כל ההפגנות ופעילויות המחאה הפומביות לציון הנכבה, ויום האסירים הפלסטינים״.

״סמידון״ מוחה על מה שהוא מגדיר ״תפקידה האימפריאליסטי של המדינה הגרמנית בקולוניזציה של פלסטין ובהשמדת העם הפלסטיני״.

הפופולריים