לא מצליחים לצייץ? דיווחים על תקלה בטוויטר

לא מצליחים לצייץ? דיווחים על תקלה בטוויטר
משתמשים רבים מדווחים על הודעות תקלה "משהו השתבש, נסה לרענן". מאסק הודיע: בשל עומסים על המערכת, הגבלנו זמנית את כמות הציוצים שניתן לצפות בהם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תקלה בטוויטר
צילום: צילום מסך

משתמשי טוויטר רבים דיווחו היום (שבת) על הודעות תקלה "משהו השתבש, נסה לרענן", זאת בזמן פתיחת לשוניות "בשבילך" ו"נעקבים" בפיד של האפליקציה. משתמשים רבים דיווחו לפני כן על בעיה נוספת - 'RATE LIMIT EXCEEDED'.

הבעלים של טוויטר, אילון מאסק, צייץ: "כדי לתת מענה לרמות הקיצוניות של חילוץ נתונים ומניפולציית מערכת, טוויטר הטילה מספר מגבלות זמניות. חשבונות מאומתים מוגבלים לקריאת 6,000 ציוצים ביום; חשבונות לא-מאומתים מוגבלים ל-600 ציוצים ביום; וחשבונות חדשים שאינם מאומתים – 300 ציוצים ביום". 

לאחר ההכרזה, מאסק הודיע שמגבלת הציוצים הנקראים היומית תגדל בקרוב ל-8,000 ציוצים למשתמשים מאומתים, 800 למשתמשים לא מאומתים ו-400 למשתמשים חדשים שאינם מאומתים". 

עד שרכש מאסק את טוויטר, תו "הווי הכחול" ניתן לאנשים וארגונים בולטים, כסימן לכך שמדובר בעמוד הרשמי שלהם. בעידן מאסק, האימות מתומחר - 8 דולרים לחודש עבור הווי הכחול והטבות נוספות. הבעלים של טוויטר טוען כי הגבלת הציוצים היא תולדה של עומס על המערכות, אך לא כולם מקבלים את ההסבר ורואים זאת כניסיון לאלץ צייצנים להפוך למנויים.

צייצנית שהגיבה להודעה של בעלי טוויטר וכתבה בהומור: "ההתמכרות שלכם עומדת להישבר. כולנו נהיה חופשיים. נתראה בפארק". 

הפופולריים