ההקלטות חושפות: האנטישמיות הבוטה של עורך דינו של טראמפ לשעבר

חשיפה: האנטישמיות הבוטה של עורך דינו של טראמפ לשעבר
תביעה על הטרדה מינית נגד עורך דינו של דונלד טראמפ, רודי ג'וליאני, חשפה שורת התבטאויות אנטישמיות חמורות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רודי ג'וליאני
צילום: ASSOCIATED PRESS

תמלילי הקלטות של רודי ג׳וליאני, לשעבר ראש עיריית ניו יורק ועורך דינו של טראמפ, חושפים שורת התבטאויות אנטישמיות והומופוביות לצד הטרדות מיניות בוטות של עובדת הכפופה לו. כך פורסם הלילה (חמישי) באתר החדשות האמריקאי "Rolling Stone".

התמלילי ג׳וליאני הוגשו בתחילת השבוע לבית המשפט על ידי נואל דאנפי, עובדת לשעבר של ג׳וליאני התובעת אותו בגין הטרדה מינית. התמלילים כוללים את ההתבטאויות הבאות: ״לגברים יהודים יש איבר מין קטן בגלל שהם לא משתמשים בו אחרי החתונה. גברים איטלקיים משתמשים באיבר מינם כל החיים ולכן הוא גדל כל הזמן״.

ג׳וליאני המשיך משם גם לאבחנות כלליות יותר בנוגע להיסטוריה של העם היהודי ומחה על כך שיהודים ״לא מפסיקים לדבר על חג הפסח המזוין הזה״. הוא ציין כי חציית ים סוף אירעה לפני 3,000 שנה וכי לא היתה אירוע נדיר. ״תתגברו כבר על הפסח הזה״, דחק ג׳וליאני בבני דת משה.

התמליל כולל גם אמירות של ג׳וליאני כלפי שחקן הקולנוע מאט דיימון, שלטענת ראש העיר לשעבר הוא נמוך והומו. אבל את עיקר הגסויות שלו שמר ג׳וליאני כלפי העובדת דאנפי. הוא דיבר על החזה הגדול שלה וטען כי שדיה של העובדת ״שייכים לו״. דוברו של ג׳וליאני טען כי היחסים עם דאנפי היו בהסכמה ותקף את התקשורת על שאינה מוקירה את פועלו של ג׳וליאני כראש עיריית ניו יורק.

הפופולריים