זכיית הלוטו הגדולה בהיסטוריה: מי זכה בכ-1.6 מיליארד דולר?

זכיית הלוטו הגדולה ביותר: מי זכה בכ-1.6 מיליארד דולר?
הסכום שבר את השיא שקבע סכום הזכייה בהגרלה ב-2018, בו אדם מקרוליינה הדרומית זכה ב-1.537 מיליארד דולר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
לוטו
לוטו צילום: אי-פי

מיליארדר חדש נולד: כרטיס לוטו שנקנה בפלורידה תאם את כל המספרים בהגרלת הלוטו שהתקיימה הלילה (רביעי) בארצות הברית. שווי הזכייה עומד על 1.58 מיליארד דולר, ומדובר בסכום הגרלת הלוטו השלישי בהיסטוריה האמריקנית ובסכום הגבוה ביותר בהיסטוריה של הגרלת הלוטו "מגה מיליונס" באופן ספציפי.

מחברת הלוטו נמסר כי רק כרטיס אחד תאם בכל המספרים הזוכים, אך כמה כרטיסים נוספים בשווי מיליון דולר שזכו בחמישה או שישה מהמספרים הזוכים, נמכרו בקליפורניה, טקסס, פנסילבניה ופלורידה. המספרים הזוכים היו- 13-19-20-32-33 והכדור 'הגדול'- 14. כרטיס המשחק נמכר בסכום של שני דולר בלבד, אך על המספרים להתאים בדיוק לששת המספרים בכדי לזכות בהגרלה.

הסכום שבר את השיא שקבע סכום הזכייה בהגרלת "מגה מיליונס" ב-2018, בו אדם מקרוליינה הדרומית זכה ב-1.537 מיליארד דולר. נדגיש כי סכום הגרלת הלוטו הגבוה ביותר בארה"ב היה בהגרלת הלוטו הפאוורבול האמריקני בנובמבר האחרון ועמד על 2.04 מיליארד דולר. ב-15 בינואר, דווח בגארדיאן הבריטי כי האיש זכה ב-1.35 מיליארד דולר, הפרס הגדול, בהגרלת הלוטו האמריקנית. הפרס הגיע לסכום הזה לאחר שלושה חודשים ו-25 הגרלות, שבהן לא זכה אף אחד. 

 

הפופולריים