הישראלים התפרעו לפני ההמראה - והטיסה נדחתה

הישראלים התפרעו לפני ההמראה - והטיסה נדחתה
חמישה ישראלים, אוהדי מכבי תל אביב שהגיעו למשחק של הקבוצה בקפריסין, השתוללו בטיסה לישראל לאחר סגירת דלתות המטוס. הם הועברו לטיפול המשטרה המקומית ושוחררו מאוחר יותר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ישראלים מתפרעים בקפריסין
צילום: השימוש לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"

מטוס של חברת התעופה "טוס", שהיה בדרכו מלרנקה שבקפריסין לישראל, עצר היום (חמישי) את ההמראה מכיוון שחמישה ישראלים התפרעו במטוס לאחר סגירת הדלתות. ככל הנראה אחד מהם השליך בקבוק שפגע באישה עם תינוק, והחבורה החלה לגחך. 

קברניט הטיסה החליט להשיב את מטוס ה"אירבאס" לשער הטיסה והחמישה הורדו והועברו לידי המשטרה המקומית. בתום החקירה, שוחררה החבורה ועלתה למטוס בחזרה לארץ.

חברי הקבוצה שהתפרעו הם אוהדים של מכבי תל אביב, שהגיעו ללרנקה למשחק של הקבוצה אתמול במסגרת מוקדמות הקונפרנס ליג. במכבי תל אביב סירבו להגיב לאירוע. אוהדים של הקבוצה סיפרו לכאן חדשות שהאוהדים שהורדו מהמטוס צעירים מאוד. באירוע אחר נעצרו ארבעה אוהדים אתמול לאחר שניסו להחדיר אבוקות לאצטדיון. 

מחברת התעופה נמסר: "TUS Airways לא תסבול כל סוג של אלימות. בטיחות הנוסעים והטיסות שלנו נמצאת תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. במקרים נדירים כאשר אירועים כאלה מתרחשים בנמל התעופה או על סיפון המטוס, TUS Airways מפגינה מדיניות של 'אפס סובלנות' כלפי נוסעים מפריעים, ובמידת הצורך תבקש מהם לרדת מהמטוס או להתרחק מנמל התעופה".

 

הפופולריים