סערת הנשיקה בגביע העולם: תיעוד מטריד נוסף של יו"ר ההתאחדות הספרדי

תיעוד מטריד נוסף של יו"ר התאחדות הכדורגל בספרד
התקשורת הספרדית פרסמה תמונה תמוהה של רוביאלס יחד עם שחקנית כדורגל • נשיא מועצת הספורט הלאומית בספרד תקף את המעשה ואת חוסר הענישה של רוביאלס
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: רויטרס

נשיא מועצת הספורט הלאומית של ספרד הודיע היום (רביעי) כי אם התאחדות הכדורגל הספרדית לא תנקוט בצעדים כלפי נשיא ההתאחדות לואיס רוביאלס – הם יעשו זאת. רוביאלס נישק את השחקנית ג'ני הרמוסו על שפתיה ללא הסכמה בטקס הנפת גביע העולם בו זכתה נבחרת הנשים של ספרד, במה שעורר סערה רבתי בעולם הספורט בספרד ובכלל.

במקביל, בתקשורת הספרדית פורסמה תמונה נוספת בה נראה רוביאלס מרים שחקנית נבחרת אחרת על כתפו לאחר הניצחון, תמונה שהוסיפה גפרור למדורה הבוערת ממילא. התאחדות הכדורגל הספרדית כינסה ישיבת חירום מיוחדת שתתקיים ביום שישי הקרוב כדי לדון בצעדים הבאים שעל הארגון לנקוט ביחס לסוגייה.

הקריאות להתפטרותו או לפיטורו של רוביאלס נערמות בזו אחר זו. אנחל טורס, נשיא מועדון הכדורגל חטאפה מליגת העל הספרדית דיבר על כך בתקיפות ואמר שרוביאלס "לא יכול להמשיך לכהן אף לא דקה נוספת כנשיא ההתאחדות. עליו להתפטר ולעזוב. אם הוא לא יתפטר – צריך להטיל עליו סנקציות ולפסול אותו מהתפקיד", אמר. יחד עם טורס גם עשרה נשיאים אחרים של מועדונים בליגת העל ובליגה השנייה בספרד. בנוסף אליהם, לא מעט מאמנים ושופטים הצטרפו גם הם לקריאה לפטרו.

דמויות מהפוליטיקה הלאומית והמקומית קראו גם הן להתפטרותו או פיטוריו המידיים של רוביאלס, וביניהן חברי פרלמנט ספרדים, שרי ממשלה, וראשי ערים מכהנים ולשעבר. ביניהם, ראשת העיר ברצלונה לשעבר אדה קולאו.

הפופולריים