עיתונאי הודי: "הייתי באפגניסטן ואוקראינה - מעולם לא ראיתי זוועות כאלה"

"הייתי באפגניסטן ואוקראינה - ולא ראיתי זוועות כאלה"
העיתונאי סומית' צ'ודרי שהגיע לסקר את הטבח בעוטף באולפן כאן 11: "ברגע שניקח באופן לגיטימי את טענות האזרחים בעזה, ארגוני טרור ברחבי העולם ישתמשו גם באוכלוסייה אזרחית למטרותיהם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עיתונאי הודי
צילום: כאן 11

סומית' צ'ודרי, עיתונאי צבאי הודי שהגיע לסקר בארץ את המלחמה, אמר היום (שלישי) במשדר המיוחד בכאן 11: "הייתי בשטח, ביקרתי בבתים. אני עובד בתחום 17 שנה, הייתי באפגניסטן, ברוסיה ובאוקראינה - מעולם לא ראיתי זוועות כאלה".

"אני מצדיע לכל האזרחים בישראל שנלחמים על החיים", המשיך צ'ודרי. מה שראינו פה אלה זוועות שאי אפשר להעלות על הדעת. ראיתי משפחות שנהרגו. ראינו מחבלי חמאס כורתים ראשים. חמאס לא לוחמי חופש - הם טרוריסטים. אין גרסה של חמאס. מי שעושה מעשים כאלה לא צריך להציג את גרסתו. אין לגיטימציה לתת לחמאס פתחון פה. אנחנו כן מקשיבים לאזרחים ברצועת עזה, שמדברים על מצב הומניטרי קשה. אבל ברגע שניקח באופן לגיטימי את הטענות שלהם, ארגוני טרור ברחבי העולם גם יתחילו לפנות כך לקהילה הבין-לאומית וישתמש באוכלוסייה אזרחית כמגן אנושי למטרות שלו. לכן אין לעמדה שלהם לגיטימציה".

לדבריו, "מה שהתברר לי מהפעם מההתחלה הוא שעם ישראל הוא עם טוב, יש לו קשרים טובים עם העם ההודי. אנחנו דומים מאוד. גם אנחנו חווים טרור ומלחמות פרוקסי".

הפופולריים